Nic się nie kończy

Okładka książki Nic się nie kończy Joanna Kruszewska
Okładka książki Nic się nie kończy
Joanna Kruszewska Wydawnictwo: Replika Cykl: Nic się nie kończy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nic się nie kończy (tom 1)
Replika
2018-06-12
2018-06-12
literatura polska

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona .
To bardzo ciepła opowieść...budząca ogrom refleksji.
Historia z życia wzięta.

Autorka pokazuje jak ważne są relacje rodzinne zadając jednocześnie bardzo istotne pytania..czytajac zaczynasz zastanawiać się jak ty sam/-a postrzegasz pewne kwestie.

Pokazuje również,że warto być czasami egoistą i zawalczyć o własne marzenia,by żyć a nie tylko być.

To historia o szukaniu siebie..szukaniu własnego miejsca.
O byciu tak po prostu szczęśliwym.
O szacunku i zrozumieniu potrzeb drugiego człowieka.

To historia,którą warto poznać.

Ty ją już znasz?

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona .
To bardzo ciepła opowieść...budząca ogrom refleksji.
Historia z życia wzięta.

Przyjemna książeczka o losach pewnej rodziny, która pokazuje , że każdy czas jest dobry by robić to czego tak naprawdę w życiu chcemy, Zajrzyj w głąb siebie i sprawdź kim jesteś i czego Ty chcesz i zacznij to robić , nie marnuj życia idąc drogą wybraną przez kogoś, Znajdź własne cele i marzenia

No, no... Zanosi się na bardzo interesującą sagę. Taką, jakie bardzo lubię. O życiu, o trudnych wyborach, o ludzkich przywarach, o rodzinnych perypetiach, które kształcą, dają wiele do myślenia, choć czasami ciężko się w nich odnaleźć. To nie pierwsza książka Pani Kruszewskiej, którą przeczytałam, ale na pewno nie ostatnia. Przede mną kolejne dwa tomy i już nie mogę się doczekać, jak potoczą się dalsze losy rodziny Bialickich. Polecam

Świetna książka o poszukiwaniu samego siebie.
Bardzo zżyłam się z główną bohaterką, ponieważ sama przechodzę podobne rozterki.
To bardzo ważne żeby dowiedzieć się czego pragniemy w życiu i w czym jesteśmy świetni.
Marta jest swego rodzaju pewnym popychadłem w rodzinie. Wszyscy wszystko od niej chcą. Pomagając im często kończy się to porażką w pewnym etapie jej życia. Jednak oni tego nie zauważają, twierdzą że jest niedojrzała.
Bohaterka nie ma łatwo w życiu, ale świetnie sobie z tym radzi.
Szczerze polecam.

Świetna książka o poszukiwaniu samego siebie.

Przyznam szczerze, że niby proste , banalne wydarzenia, ale jakże wciągające czytelnika, do tego stopnia, że najlepiej zaopatrzyć się we wszystkie trzy części, bo czyta się jednym tchem. Nie mam pojęcia jak inne książki tej autorki, ale te są po prostu rewelacyjne

Historia rodzinna, która pokazuje, jaki ważne jest spełnianie swoich marzeń i że czasem warto być egoistą. Mimo ciekawego tematu i niezłej realizacji czegoś mi brakowało w trakcie czytania... Może kolejna część będzie lepsza?

Lubię sagi rodzinne - a to właśnie jedna z takich sag. Bardzo ciekawie zarysowana historia, świetnie scharakteryzowane postaci i interesująco poprowadzona fabuła - znakomita lektura! Na pewno sięgnę po następne tomy.

Ciekawa, rodzinna historia. Trochę nietypowa - ale warta przeczytania.

Ciekawa, rodzinna historia. Trochę nietypowa - ale warta przeczytania.

Książka jak książka, zwyczajna, bez żadnego wow. Historia jak wiele innych, zachwytu nie ma, ale przyjemnie i szybko się czyta. No kolejne części raczej się nie skusze.

I jak mówi stare polskie przysłowie z rodziną go tylko na zdjęciu i najlepiej gdzieś na boku aby można obciąć,ta maksyma w tej książce sprawdza się w 100%,fajna książka z przyjemnością się czyta

Dodaj cytat z książki Nic się nie kończy