Pussy

Piotr Surmaczyński Wydawnictwo: Meridian Publishing London literatura obyczajowa, romans
Meridian Publishing London
Surmaczyński sex pieniądze Londyn
literatura obyczajowa, romans
Surmaczyński sex pieniądze Londyn

Tytuł i okładka kontrowersyjne ale treść zaskakująca, inteligentnie napisana. Fabuła kompletnie oderwana od rzeczywistości ale jednoczśnie dużo prawdopodobna. "Pussy" czyta się jednym tchem, gorąco polecam.

2049

Bycie mężczyzną w patriarchalnym świecie nie jest łatwe. Trzeba bronić się przed uprzedzeniami, stereotypami, walczyć o miłość ukochanej, zbudować dom, zasadzić drzewo, spłodzić syna, dobrze zarabiać, cieszyć się uznaniem innych mężczyzn (być samcem alfa) i zainteresowaniem kobiet, być walecznym, twardym i potrafić wyjść cało z każdej sytuacji, a przy tym jednocześnie...

Chyba czas, aby świat poznał Felixa.
Naszego bohatera wprawdzie trudno będzie scharakteryzować w kilku słowach, bo jest on zarówno zwyczajny, jak i kompletnie niezwyczajny, ale spróbuję.
Z jednej strony jest on facetem, jakich wielu - oczekuje opieki i czułości ze strony swej ukochanej, podczas gdy sam jest niekoniecznie ogarnięty we współczesnym świecie, a z drugiej - ten...

www.ksiazkomaniacyrecenzje.blogspot.com

Felix, który potrafi tylko naobiecywać, a później uciec. Facet jakich wielu. Nie jest w stanie sprostać dotrzymaniu słowa nawet w najdrobniejszej sprawie. Kompletnie niezaradny
i nieumiejący odnaleźć się w rzeczywistym świecie. Żaden z niego prawdziwy mężczyzna. Nawet jego kobieta spakowała walizki oznajmiając, że ma już dość...

• Do kupienia
  • 2019