Nowe, lepsze - co ciekawego w historii

Ewelina KlimaczakMateusz Lisak Wydawnictwo: Fundacja Biznesu i Nauki historia
Fundacja Biznesu i Nauki
historia
2017-01-01

Pierwsze spojrzenie na okładkę nieco zniechęca do lektury. Biało–czerwone barwy i tytuł ,,Nowe, lepsze” sprawia wrażenia, że mamy przed sobą broszurkę propagandową. Tymczasem, ten zbiorek ze współczesną polityką nie ma nic (lub prawie nic) wspólnego. Tworzy go 12 artykułów poruszających tematy tak od siebie odległe, że trudno znaleźć w nich jakąkolwiek myśl przewodnią....

• Historia
  • Posiadam (na papierze)
  • Antologie i prace zbiorowe

Dodaj cytat z książki Nowe, lepsze - co ciekawego w historii