Sekret listu

The Love Letter
literatura obyczajowa, romans
Paweł Lipszyc, Anna Esden-Tempska
Anna Esden-Tempska Paweł Lipszyc

Jak zwykle nie zawiodłam się na autorce. Książka trochę usłana trupami i miejscami trochę kryminał, ale czyta się dobrze. Koniec bardzo mnie zaskoczył. Polecam

Pierwsza powieść Riley z wyraźnie zaznaczonymi elementami sensacyjnymi, którą przeczytałam. Jest dobrze - autorka trzyma poziom powieści, nie zawodzi językiem i brytyjskim klimatem. Jest źle - jeśli ktoś kiedyś czytał jakieś kryminały lub powieści sensacyjne - rozczarowuje przewidywalnością i banalnością niektórych fabularnych rozwiązań. Pomysł na oś fabuły dość ciekawy,...

Bardzo ciekawa książka, historia wciąga już od pierwszych stron. Sposób pisanie autorki , niezwykłe lekki. Przeczytałam w kilka dni.

Świetna powieść. Jest to moje pierwsze spotkanie z Lucindą Riley, niezwykle udane. Niesamowita, wciągająca fabuła, czyta się po prostu jednym tchem. Warto zacząć czytać w weekend, bo możliwa jest zarwana noc. Jest miłość, tajemniczy list, przez który giną kolejne osoby. Do końca ciekawa i intrygująca. Bardzo polecam

Kolejna z książek Pani Lucindy, która potrafi niejednego zaskoczyć. Fabuła intrygująca, aż ma się ochotę czytać i czytać. I w moim przypadku tak właśnie było, chciałam się dowiedzieć o jaki list chodziło, przez który tak wiele osób zginęło. Świetna książka na jesienne i zimowe wieczory!

Na półkach: , , , , ,

To moje kolejne spotkanie ze wspaniałą pisarką Lucinda Riley,lekkie i przyjemne pióro.
Przemówiła bardzo do mnie ta książka,z zapałem i przyjemnością czytałam tą powieść.
Przepiękna,poruszająca i wspaniała to powieść, czyta się świetnie.

Wciągająca, intrygująca, tajemnicza. Bardzo dobra historia ciężko się oderwać od czytania. Zdecydowanie polecam 😊

Bardzo wciągająca historia, polecam.

Bardzo wciągająca, ciekawa, lekka powieść.

Pierwsza książka Lucindy Ray która wpadła w moje ręce. Lekkie pióro, ciekawe postacie i bardzo wciągająca historia. Zdecydowanie polecam.

Dyskusje

• 2018