Opieka długoterminowa. Uwarunkowania medyczne i prawne

Beata GuzakKatarzyna Syroka-Marczewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
9788320054811
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
zdrowie opieka medycyna prawo
zdrowie, medycyna
9788320054811
zdrowie opieka medycyna prawo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Przeciwdziałanie dyskryminacji z powodu orientacji seksualnej w świetle prawa polskiego oraz standardów europejskich Adam Bodnar, Patrycja Pogodzińska, Teresa Romer, Sylwia Spurek, Eleonora Zielińska, Krzysztof Śmiszek
0,0
Przeciwdziałan... Adam Bodnar, Patryc...