Jadłonomia. Kuchnia roślinna – 100 przepisów nie tylko dla wegan

weganizm wegetarianizm przepisy roślinne
kulinaria, przepisy kulinarne
weganizm wegetarianizm przepisy roślinne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Wszystkie rośliny duże i małe

33 Link do recenzji

Książka zawiera dużo przepisów z bloga, niestety nie wiele jest spoza, co jest dla mnie małym minusem. Nie mniej korzystałam już niejednokrotnie z receptur Marty i mogę je śmiało polecić. Pięknie wydana, przepisy podzielone na składniki. Pełna wskazówek i porad. Must have weganina

Bardzo fajna książka w moim zbiorze literatury kulinarnej.
Dużo swiezych i ciekawych przepisów.
Polecam każdemu niezaleznie od tego czy jest wege czy osobą jedzącą tradycyjnie.

marta tworzy najlepsze przepisy na świecie

Nie tylko dla wegetarian i wegan, dla wszystkich, którzy dbają o urozmiconą dietę

Niejeden czytelnik naszego porannego cyklu recenzenckiego może być w tym momencie nieco zaskoczony :)
Zapewne zadacie sobie też pytanie, co takiego jest w tej książce kucharskiej, że polecamy ją właśnie tutaj. Przecież na rynku wydawniczym co rusz, jak grzyby po deszczu, pojawiają się publikacje dotyczące jedzenia i, co ważne, są ciekawe i piszą je jeszcze ciekawsi ludzie -...

Marta Dymek raz na jakiś czas zabiera mnie w kulinarną podróż po świecie roślinnym. Pozycja obowiązkowa dla każdego smakosza nie tylko kuchni wegetariańskiej/ wegańskiej, mnóstwo ciekawych przepisów oraz dobrych pzydatnych porad. Książka jest bardzo ładnie i przejrzyście wydana, cieszy nie tylko oko ale i żołądek :).

Zdecydowanie najlepsza i najbardziej uniwersalna książka z roślinnymi przepisami!

Jedna z ulubionych. Nie często gotuję z książek, ale Jadłonomia to pozycja, którą warto mieć - pięknie wydana, pełna bogactwa polskich warzyw, sezonowa kuchnia, której trudno nie pokochać. Nie gotuję z nią, ale lubię przejrzeć i się zainsirować ;)

„Jadłonomia” to pierwsza książka Marty Dymek, autorki najsłynniejszego bloga na temat kuchni roślinnej. Pozycja doczekała się już kontynuacji i dodruków, a blogerka nadal prowadzi działalność w Internecie. W papierowej części bloga Marta Dymek zawarła ponad sto przepisów na wegańskie posiłki.

Książka jest pięknie wydana, zaopatrzona w zdjęcia prawie każdego dania oraz...

Wspaniale wydana księga ze świetnymi zdrowymi przepisami. Nie jestem wegetarianką ale kocham warzywa i książka w tym aspekcie niejednokrotnie mi pomaga i inspiruje. Moje dzieci też lubią. Dla mnie bomba!!!

Dyskusje

• Chcę w prezencie