Kup teraz - 11 ofert w cenie od 26.57 zł do 49.90 zł

weganizm wegetarianizm przepisy roślinne
kulinaria, przepisy kulinarne
weganizm wegetarianizm przepisy roślinne

Oficjalne recenzje i

Wszystkie rośliny duże i małe

[ 34 ] Link do recenzji

To moja ulubiona książka kucharska, a w kombinacji z przepisami z blogu Pani Marty to już nie potrzebuję niczego więcej, jeśli chodzi o wybór potraw w ciągu tygodnia. Bardzo polecam.

tą książkę Maty Dymek mam od kilku lat i nie ma miesiąca, żebym z niej nie korzystała. Jest fantastyczna, niemal każdy przepis jest smaczny. Dosłownie. Mało który okazał się nietrafiony. Jedyny komentarz, który Marta zaktualizowała w swojej nowszej książce "kuchnia polska" - sól strączki w trakcie gotowania, będzie szybciej ;)

Właściwie przeczytane i czytane od nowa.
Bez zadęcia i bez wegańskiego ekstremizmu autorka popularnego bloga, propagatorka kuchni roślinnej, zupełnie bezboleśnie i niepostrzeżenie przeciąga czytelnika na roślinną stronę życia :)
Bardzo fajne, inspirujące przepisy trafiają nie tylko do wegan, wegetarian ale też do flexitarian (dziękuję Kuzo za oświecenie mnie, kim jestem)...

Ideał w kategorii "książka kucharska"! Pięknie wydana, z wieloma radami dla osób, które niezbyt biegle władają nożem i patelnią, ale przede wszystkim smaczne przepisy, które trafiają w gusta nawet totalnych mięsożerców (moja teściowa, znana jako "bez mięsa się nie najem", zaczęła robić wegańskie pasztety po tym, jak przyniosłam jej te wykonane na podstawie przepisów Marty...

Re we la cja! to jest absolutny must have!

Książka zawiera dużo przepisów z bloga, niestety nie wiele jest spoza, co jest dla mnie małym minusem. Nie mniej korzystałam już niejednokrotnie z receptur Marty i mogę je śmiało polecić. Pięknie wydana, przepisy podzielone na składniki. Pełna wskazówek i porad. Must have weganina

Bardzo fajna książka w moim zbiorze literatury kulinarnej.
Dużo swiezych i ciekawych przepisów.
Polecam każdemu niezaleznie od tego czy jest wege czy osobą jedzącą tradycyjnie.

marta tworzy najlepsze przepisy na świecie

Nie tylko dla wegetarian i wegan, dla wszystkich, którzy dbają o urozmiconą dietę

Niejeden czytelnik naszego porannego cyklu recenzenckiego może być w tym momencie nieco zaskoczony :)
Zapewne zadacie sobie też pytanie, co takiego jest w tej książce kucharskiej, że polecamy ją właśnie tutaj. Przecież na rynku wydawniczym co rusz, jak grzyby po deszczu, pojawiają się publikacje dotyczące jedzenia i, co ważne, są ciekawe i piszą je jeszcze ciekawsi ludzie -...

Dyskusje

• Chcę w prezencie