Ciało

Okładka książki Ciało
Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Trylogia namiętności (tom 1) Seria: Seria bliska sercu i ciału literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Trylogia namiętności (tom 1)
Seria bliska sercu i ciału
Body
Edipresse
2018-01-17
2018-01-17
Anna Szafran
władza pieniądze seks erotyka romans namiętność przeszłość wspomnienia cierpienie miłość opieka

Okładka książki Love Under Quarantine Audrey Carlan, Kylie Scott
Ocena 5,0
Love Under Qua... Audrey Carlan, Kyli...

Oficjalne recenzje i

Jak (nie) dać się pochłonąć

Link do recenzji

2071 173 73

Ech, szykował się niezły erotyk, dobrze że sięgnęłam po pozostałe tomy, bo ten jakoś niespecjalnie zachęcał mnie osobiście tą seksualną stroną

Ciekawa. Nie jest to banalna opowieść o dwójce ludzi. Są tu problemy z przeszłości, która była wypełniona brutalnością, przemocą i zdradą. Wciągnęła mnie i sięgam od razu po tom 2.

Książka może ma lekko oklepaną fabułę z cyklu obrzydliwie bogaty przystojniak, seks maszyna, macho i prawie że gangster, który kontroluje wszystko, zakochuje się w przeciętnej dziewczynie. Pierwsza połowa książki szczerze mnie nie wciągnęła, a wręcz chciałam ją jak najszybciej skończyć, nawet na parę dni ją zostawiłam. W drugiej połowie historia się rozwinęła na tyle że już...

Książka opowiada o kobiecie, która w przeszłości została zraniona przez mężczyzn psychicznie jak i fizycznie doświadczając przemocy domowej. Nagle poznaje mężczyznę, który od razu jej zaimponował.
Fabuła jest oklepana. Przystojny mężczyzna, obrzydliwe bogaty, który zna wszystkich i ma wpływy nie tylko na swoje miasta, ale także innych. I nagle znajduje sobie tą jedną,...

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo mi się podobała. Przeczytałam w jeden wieczór. Lekka przyjemna zalecana na deszczowe wieczory. Polecam

Nie przypadła mi do gustu, nawet nie sięgam po resztę tomów. Nie podobał mi się tak szybki rozwój sytuacji. Nic konkretnego nie wyjaśnione.

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania

Jakimś cudem udało mi się dobrnąć do końca, ale nie była to najlepsza książka jaką czytałam. A raczej najgorsza. Mozolny rozwój akcji, główna bohaterka strasznie irytująca, a te opisy erotyczne nie były ani ciekawe, ani intrygujące, tylko przerysowane i wręcz śmieszne. Bardzo słaba książka. Nawet nie próbuję sięgać po kolejne części, bo nie warto..

Czytałam tę serie jakiś czas temu, ale postanowiłam ją sobie przypomnieć. Chase (jak i inni bohaterowie typu Grey, Cross, Mount, Stark) jest piekielnie przystojny, ma w garści pół miasta, ceni sobie luksus, chodzi w garniturach szytych na miarę, ma luksusowy apartament w najdroższym budynku w mieście, pieprzy się jak maszyna i jest maniakiem kontroli.
Gillian jest osobą po...

Gillin- można ją określić jako dziewczynę z przeszłością, jednak wyszła na prostą dzięki pomocnej dłoni fundacji, dla której obecnie pracuje i jest głęboko zaangażowana w jej działanie. Wspierana przez oddane grono wiernych przyjaciółek :)
Chase- przystojny, wymagający i bogaty przedsiębiorca.
Tą dwójkę połączyło nie do końca przypadkowe spotkanie. Co między nimi się...

• 2018
  • 2019