Ciało

Okładka książki Ciało Audrey Carlan
Okładka książki Ciało
Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Trylogia namiętności (tom 1) Seria: Seria bliska sercu i ciału literatura obyczajowa, romans
Trylogia namiętności (tom 1)
Seria bliska sercu i ciału
Body
Edipresse
2018-01-17
2018-01-17
Anna Szafran
władza pieniądze seks erotyka romans namiętność przeszłość wspomnienia cierpienie miłość opieka

Okładka książki Love Under Quarantine Audrey Carlan, Kylie Scott
Love Under Qua... Audrey Carlan, Kyli...

Jak (nie) dać się pochłonąć

Przeczytałam całą serię. Naprawdę nie rozumiem jej fenomenu. Pozostałych czterech tomów nie będę recenzować. Jako całokształt historia słaba. W każdym tomie niby dramat ale tak spłycony że brak słów. Postacie nudne i denerwujące. Nie polecam.

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo mi się podobała. Przeczytałam w jeden wieczór. Lekka przyjemna zalecana na deszczowe wieczory. Polecam

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania

Nie przypadła mi do gustu, nawet nie sięgam po resztę tomów. Nie podobał mi się tak szybki rozwój sytuacji. Nic konkretnego nie wyjaśnione.

Książka opowiada o kobiecie, która w przeszłości została zraniona przez mężczyzn psychicznie jak i fizycznie doświadczając przemocy domowej. Nagle poznaje mężczyznę, który od razu jej zaimponował.
Fabuła jest oklepana. Przystojny mężczyzna, obrzydliwe bogaty, który zna wszystkich i ma wpływy nie tylko na swoje miasta, ale także innych. I nagle znajduje sobie tą jedną, którą chce posiadać na zawsze i dać jej wszystko co zapragnie, ale zarazem kontrolować.
Głowna autorka jest strasznie irytująca.. Zraniona, zapala jej się czerwona lampka, gdy jakikolwiek mężczyzna próbuje ją kontrolować, a nagle pozwala robić ze sobą wszystko. Jej zachowanie, że wszystko wie lepiej, ona sobie poradzi, a później jak coś się dzieje to szybko do Chase'a po pomoc..
Jeśli chodzi o sceny erotyczne to szczerze nic takiego ;) Zbyt bardzo opisane zwykłe sceny seksu.
Akcja między bohaterami rozkręciła się już w jeden tydzień, co było słabo rozwinięte.
Nie mniej jednak niektóre momenty i wątki były fajne i zakończenie pozostawione bez jednoznacznej odpowiedzi zachęca do przeczytania kolejnej części.

Książka może ma lekko oklepaną fabułę z cyklu obrzydliwie bogaty przystojniak, seks maszyna, macho i prawie że gangster, który kontroluje wszystko, zakochuje się w przeciętnej dziewczynie. Pierwsza połowa książki szczerze mnie nie wciągnęła, a wręcz chciałam ją jak najszybciej skończyć, nawet na parę dni ją zostawiłam. W drugiej połowie historia się rozwinęła na tyle że już ją pochłonęłam całą i zamierzam zabrać się za drugą część.

Jest to na pewno książka, którą można w jeden wieczór pochłonąć, ale jak wspominałam ta pierwsza część jest ciężka, bo ma się wrażenie że gdzieś już się to czytało.

Nie mniej jednak polecam. Nie jest może to arcydzieło, ale można miło spędzić czas. Końcówka książki zakończona tak, że chce się sięgnąć po drugą część.

Ciekawa. Nie jest to banalna opowieść o dwójce ludzi. Są tu problemy z przeszłości, która była wypełniona brutalnością, przemocą i zdradą. Wciągnęła mnie i sięgam od razu po tom 2.

Ech, szykował się niezły erotyk, dobrze że sięgnęłam po pozostałe tomy, bo ten jakoś niespecjalnie zachęcał mnie osobiście tą seksualną stroną

Nie będzie gwiazdek. Bo nie wiem ile jest tu winy tłumaczki. Przypuszczam, że baaardzo dużo. Teksty w stylu: ślinię się jak pies Pawłowa, kość miednicowa mi się wgniotła, rozkosz tej kopulacji, nie mam zbyt silnego odruchu gardłowego, ściskam go mięśniami Kegla na dnie miednicy (do cholery, co jest z tą miednicą??) są tak emocjonujące jak kluski z serem. Abstrahując od tego, że nie znoszę książek pisanych w czasie teraźniejszym, jest to utwór dla 20- letnich dziewcząt składający się z zakupów, ubierania/rozbierania firmowych łaszków oraz niekończących się scen w oryginale zapewne erotycznych, a w polskim przekładzie tak idiotycznych i denerwujących, że mózg się lasuje. Po kolejne tomy na sto procent nie sięgnę. P.S. kto jest stalkerem domyśliłam się po pierwszych dwóch zdaniach 😉

Spodziewaliśmy się czegoś więcej.

Spodziewaliśmy się czegoś więcej.

Dodaj cytat z książki Ciało