Ciało

Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Trylogia namiętności (tom 1) Seria: Seria bliska sercu i ciału literatura obyczajowa, romans
Body
Anna Szafran
Edipresse
władza pieniądze seks erotyka romans namiętność przeszłość wspomnienia cierpienie miłość opieka
Body
Trylogia namiętności (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Anna Szafran
Seria bliska sercu i ciału

Oficjalne recenzje i

Jak (nie) dać się pochłonąć

[ 3 ] Link do recenzji

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo mi się podobała. Przeczytałam w jeden wieczór. Lekka przyjemna zalecana na deszczowe wieczory. Polecam

Nie przypadła mi do gustu, nawet nie sięgam po resztę tomów. Nie podobał mi się tak szybki rozwój sytuacji. Nic konkretnego nie wyjaśnione.

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania

Jakimś cudem udało mi się dobrnąć do końca, ale nie była to najlepsza książka jaką czytałam. A raczej najgorsza. Mozolny rozwój akcji, główna bohaterka strasznie irytująca, a te opisy erotyczne nie były ani ciekawe, ani intrygujące, tylko przerysowane i wręcz śmieszne. Bardzo słaba książka. Nawet nie próbuję sięgać po kolejne części, bo nie warto..

Czytałam tę serie jakiś czas temu, ale postanowiłam ją sobie przypomnieć. Chase (jak i inni bohaterowie typu Grey, Cross, Mount, Stark) jest piekielnie przystojny, ma w garści pół miasta, ceni sobie luksus, chodzi w garniturach szytych na miarę, ma luksusowy apartament w najdroższym budynku w mieście, pieprzy się jak maszyna i jest maniakiem kontroli.
Gillian jest osobą po...

Gillin- można ją określić jako dziewczynę z przeszłością, jednak wyszła na prostą dzięki pomocnej dłoni fundacji, dla której obecnie pracuje i jest głęboko zaangażowana w jej działanie. Wspierana przez oddane grono wiernych przyjaciółek :)
Chase- przystojny, wymagający i bogaty przedsiębiorca.
Tą dwójkę połączyło nie do końca przypadkowe spotkanie. Co między nimi się...

Bardzo dobra książka o miłości.

Główna bohaterka, 24-latka jest niezwykle irytująca. Na nic nie potrafi się zdecydować, a jak już do tego dojdzie to zmienia zdanie. Z jednej strony Chase ją przeraża, bo pragnie ją kontrolować, z drugiej cieszy się, że należy do niego. Nie potrafię wyjść z podziwu z powodu zachowanie Gigi, tym bardziej ze przeszłość miała dość burzliwą i trudną. Straszne mnie denerwowała...

Bardzo przyjemnie się czyta - gorące opisy seksu - jestem na tak. Jeśli chodzi o fabułę to kolejny schemat superprzystojnego superbogatego boga seksu, który wybrał właśnie ją - zwykłą dziewczynę. Trochę to już oklepane, ale wątki ciężkiej przeszłości skutecznie przywracają zaciekawienie historią. Napewno sięgnę po następne części.

Czytając miałam lekkie deja vu. Zdecydowanie schemat al'a Cross. Mamy bogatego, przystojnego filantropa Charles'a Davies'a, który ma skłonności do bycia upartym, władczym, autorytarnym, zazdrosnym, ale i też troskliwym, kochającym i wszystko w tych klimatach. Z drugiej strony jest Gillian młoda kobieta, którą na tle całej reszty kobiet z tych schematów wyróżnia kolor włosów...

Dyskusje

• 2018