Urlop ojcowski po zmianach z 2 stycznia 2016 r. - udzielanie, rozliczanie, przykłady

Bożena Lenart Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wiedza i Praktyka
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2016-01-04
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Świadectwa pracy Bożena Lenart, Małgorzata Podgórska
0,0
Świadectwa pracy Bożena Lenart, Małg...
Okładka książki Rozporządzenia wykonawcze do Kodeksu pracy 2016 z komentarzem - wybór Salamon Aldona, Brzeszczak-Zagrodzka Dorota, Bożena Lenart, Małgorzata Podgórska, Majewska Renata, Kryczka Sebastian
0,0
Rozporządzenia... Salamon Aldona, Brz...
Okładka książki Serwis Prawno-Pracowniczy 20/2016. Czas pracy - praktyczne rozliczenia Bożena Lenart, Małgorzata Podgórska
0,0
Serwis Prawno-... Bożena Lenart, Małg...