Kredziarz

2018-02-28
Data 1. wydania:
2018-11-01
Piotr Kaliński
poszukiwanie prawdy szyfr tajemnica thriller ucieczka wspomnienia zabójstwo zemsta
Inne

Mam wszystkie książki Tudora, wciągające bardzo. 🙂

Q: Znacie twórczość C.J.Tudor?

O „Kredziarzu” chodzi wiele różnych opinii. Ja niestety zaliczam się do grona osób, które absolutnie Wam tej książki nie polecą.

Jakie to było nudne…
Dosłownie jak flaki z olejem
Przeczytałam połowę i stwierdziłam, że więcej nie dam rady. Opis były genialny, więc spodziewałam się czegoś wciągającego i emocjonującego, a tu nic się nie...

Kupiłam ją w lumpie za 3 złote. Bardzo dobra. Ostatni rozdział mnie zaskoczył i obrzydził. Jedna scena w środku bardzo obrzydliwa. Mam wrażenie, że jest inspirowana ,,TO,, Stephena Kinga.

W co bawiłeś się w dzieciństwie? Na podwórku? Rysowałeś może tajemne znaki?  Ludziki kredą na asfalcie? To miałeś szczęście... Szczęście, że doczekałeś dnia dzisiejszego! Wtej książce takie znaki rysuje kredziarz, tajemniczy zabójca, morderca. Aby go znaleźć trzeba cofnąć się kilkadziesiąt lat w czasie. To tam kryje się tajemnica kredziarza.
Jak dla mnie książka zbyt...

Książka byłaby całkiem niezła, gdyby nie to beznadziejne zakończenie.

Jak dla mnie bomba!
Każdy skrywa jakieś tajemnice, na końcu wszystko układa się w jedną całość.
Polecam!

Na  „Kredziarza” trafiłam zupełnie przypadkowo. O dziwo książka wpadła mi w oko już jakiś czas temu podczas wysyłania paczki na poczcie ;)

Początkowo trudno mi było uwierzyć, że „Kredziarz”, to debiutancka powieść autorki, gdyż pierwsze co zauważyłam, to jej chwytliwy styl pisania i plastyczny język, który czyta się z zadziwiającą lekkością. Narracja jest bardzo dynamiczna...

Okładka na tyle przyciągnęła moją uwagę, że postanowiłam wypożyczyć tę książkę. Cieszę się, bo opowieść była tak interesująca, że prawie nie odrywałam się od jej stron.
"Kredziarz" to historia pewnej grupy przyjaciół, których dzieciństwo naznacza kilka następujących po sobie makabrycznych wydarzeń. Jak bywa w takich przypadkach, nie wszystkie z nich zostały wyjaśnione i...

Miałam bardzo duże oczekiwania wobec tej książki. Po premierze bardzo dużo widziałam jej na profilach książkowych na instagramie przez co miałam wielką nadzieje, że będzie to najlepsza książka tego roku, jednak NIESTETY to nie to. Więcej szumu niż to warte

Tytul sugeruje więcej, niż w rzeczywistości daje. Obietnica dobrej sensacji, niestety kompletnie bez pokrycia. Rozwiązanie rozczarowujące. Po prostu całą książka jest sporym rozczarowaniem.

5 408
    3 191