Mentalny Kop - Potęga nastawienia

EduSport
poradniki
sport
poradniki

Okładka książki Mentalny Kop - Potęga kontroli emocji Konrad Czapeczka, Rafał Malinowski
8,0
Mentalny Kop -... Konrad Czapeczka, R...
Okładka książki Mentalny Kop - Potęga motywacji Konrad Czapeczka, Rafał Malinowski
9,7
Mentalny Kop -... Konrad Czapeczka, R...

Myślę, że "Potęga nastawienia" może przydać się początkującym sportowcom (a i młodzi szukający swojej drogi kariery w jakiejkolwiek dziedzinie znajdą tu coś dla siebie), a dla nich prosta forma będzie odpowiednia. Dla mnie sporo tu "słodzenia" i raczej oczywistych "frazesów". Wiele oczekuję sobie po drugim tomie, mam nadzieję, że pozytywnie się...

Świetna książka zawierająca sporo cennych informacji dla młodych zawodników. Polecam!

Fajna książka napisana przystępnym językiem (także dla dzieciaków). Dużo przydatnych porad i ćwiczeń, które można wykorzystać w praktyce. Naprawdę mogę polecić.

Krótko, zwięźle i na temat. Sam przeczytałem i jest w niej sporo wskazówek jakie dorosły może wykorzystać w swoim życiu, ale książkę polecałbym przede wszystkim młodym sportowcom, którzy są na początku swojej kariery. Poukładana głowa to 80% sukcesu.

Kupiłam książkę w prezencie i sama zaczęłam czytać. Historia bardzo mnie wciągnęła a boiskowe przykłady z łatwością przekładam na życie codzienne - polecam! :)

Super! Wciągająca historia. Konkretna wiedza. Świetnie się czyta. Polecam. Czekam na następne z tej serii!

• Sport
  • Piłka nożna