Mentalny Kop - Potęga motywacji

Okładka książki Mentalny Kop - Potęga motywacji
Konrad CzapeczkaRafał Malinowski Wydawnictwo: EduSport Cykl: Mentalny Kop (tom 2) Seria: Mentalny Kop poradniki
poradniki
Mentalny Kop (tom 2)
Mentalny Kop
EduSport
2018-10-10
2018-10-10
sport trening mentalny psychologia sportu rozwój osobisty

Okładka książki Mentalny Kop - Potęga kontroli emocji Konrad Czapeczka, Rafał Malinowski
Ocena 9,0
Mentalny Kop -... Konrad Czapeczka, R...
Okładka książki Mentalny Kop - Potęga nastawienia Konrad Czapeczka, Rafał Malinowski
Ocena 8,7
Mentalny Kop -... Konrad Czapeczka, R...

Zdecydowanie ciekawsza niż część pierwsza. Sporo przydatnych, acz nieskomplikowanych wskazówek, które można wykorzystać nie tylko uprawiając sport, ale i w codziennym życiu. Przyjemna, lekka lektura, z której dodatkowo można wyciągnąć coś dla siebie.

Rewelacja! Jeszcze lepsza niż od pierwszej części. Dużo konkretnej wiedzy o motywacji. Wiele zaskakujących odkryć. Super! Polecam tak samo, jak pierwszą część!

Dużo narzędzi praktycznych. Daje motywacyjnego KOPA!
Równie dobra jak pierwsza część.

Dużo narzędzi praktycznych. Daje motywacyjnego KOPA!
Równie dobra jak pierwsza część.

Ciekawa książka. Bardzo praktyczna. Przeczytałem także część I z tej serii i myślę, że część II czyli "Potęga Motywacji" jest nawet lepsza.

Świetna książka dla sportowców, ale nie tylko. Z niecierpliwością czekam na kolejną część ;)

Wielki przeskok wizualny względem pierwszej części - mega pozytyw!!
Daje kopa do codziennej motywacji i działania! Polecam, warto przeczytać. :)

Wielki przeskok wizualny względem pierwszej części - mega pozytyw!!
Daje kopa do codziennej motywacji i działania! Polecam, warto przeczytać. :)

Dodaj cytat z książki Mentalny Kop - Potęga motywacji