Mentalny Kop - Potęga motywacji

Konrad CzapeczkaRafał Malinowski Wydawnictwo: EduSport Cykl: Mentalny Kop (tom 2) Seria: Mentalny Kop poradniki
EduSport
sport trening mentalny psychologia sportu rozwój osobisty
Mentalny Kop (tom 2)
poradniki
Mentalny Kop
sport trening mentalny psychologia sportu rozwój osobisty

Okładka książki Mentalny Kop - Potęga kontroli emocji Konrad Czapeczka, Rafał Malinowski
9,0
Mentalny Kop -... Konrad Czapeczka, R...
Okładka książki Mentalny Kop - Potęga nastawienia Konrad Czapeczka, Rafał Malinowski
8,8
Mentalny Kop -... Konrad Czapeczka, R...

Zdecydowanie ciekawsza niż część pierwsza. Sporo przydatnych, acz nieskomplikowanych wskazówek, które można wykorzystać nie tylko uprawiając sport, ale i w codziennym życiu. Przyjemna, lekka lektura, z której dodatkowo można wyciągnąć coś dla siebie.

Rewelacja! Jeszcze lepsza niż od pierwszej części. Dużo konkretnej wiedzy o motywacji. Wiele zaskakujących odkryć. Super! Polecam tak samo, jak pierwszą część!

Dużo narzędzi praktycznych. Daje motywacyjnego KOPA!
Równie dobra jak pierwsza część.

Ciekawa książka. Bardzo praktyczna. Przeczytałem także część I z tej serii i myślę, że część II czyli "Potęga Motywacji" jest nawet lepsza.

Świetna książka dla sportowców, ale nie tylko. Z niecierpliwością czekam na kolejną część ;)

Wielki przeskok wizualny względem pierwszej części - mega pozytyw!!
Daje kopa do codziennej motywacji i działania! Polecam, warto przeczytać. :)

• Do kupienia
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Mental

Dodaj cytat z książki Mentalny Kop - Potęga motywacji