Na lepszy początek. Jak dobrze kończyć, żeby lepiej zaczynać

praca zbiorowa Wydawnictwo: Charaktery poradniki
Charaktery
psychika zdrowie psychiczne związki relacje charaktery psychologia socjologia
poradniki
psychika zdrowie psychiczne związki relacje charaktery psychologia socjologia

Na półkach: , , , , ,

"Na lepszy początek. Jak dobrze kończyć, żeby lepiej zaczynać" to między innymi książka o tym, że nie tyle warto, co wręcz należy zakończyć toksyczne związki międzyludzkie (na przykład z partnerem, bądź zaborczym rodzicem); że w pewnym wieku należy dążyć do usamodzielnienia się, co może dokonać u człowieka pozytywnych zmian. Autorzy pokazują tu między innymi jak umiejętnie...

Dyskusje

• Psychologia
  • Mam w swojej bibliotece
  • Gatunek: poradniki
  • Gatunek: literatura popularnonaukowa
  • 🔚Ukończone w roku 2018 ◄
  • Klimatycznie: Literatura polska
  • Z polecenia do kupienia

praca zbiorowa Na lepszy początek. Jak dobrze kończyć, żeby lepiej zaczynać Zobacz więcej