Agnieszka Krawczyk powraca z nową serią „Przylądek wichrów“!

LubimyCzytać LubimyCzytać
19.06.2019

Autorka takich powieści, jak „Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą”„Dobre uczynki”, powraca z nową serią. Od dzisiaj, 19 czerwca, znajdziecie w księgarniach „Lato wśród wydm” – pierwszy tom „Przylądka wichrów”. Zdążycie go zakupić jeszcze przed długim weekendem!

„Lato wśród wydm”Agnieszka Krawczyk

Mały biały domek nad morzem, któż o nim nie marzył?

Specjalistka od aranżowania nieruchomości na sprzedaż, Matylda Radwan, ma twardy orzech do zgryzienia – tego domu akurat nikt nie chce kupić. W ciągu kilku letnich tygodni musi dokonać całkowitej metamorfozy. Nie spodziewa się, że zmiany dotkną również jej życia, w którym pojawią się zwariowany autostopowicz, przystojny archeolog, poszukujący skarbów we wrakach statków, i tajemnicza młoda dziewczyna, tęskniąca za swoją matką. Ich drogi przetną się na plaży pośród wydm, a spotkanie zaowocuje czymś więcej niż tylko letnią przelotną znajomością.

Urocza, pełna słońca opowieść o oczekiwaniu, marzeniach i wielkich nadziejach, które nosimy w sercu, czasami bojąc się do nich przyznać. A życie potrafi nas zaskoczyć najbardziej niezwykłym rozwiązaniem…

Agnieszka Krawczyk, krakowska autorka bestsellerowych powieści obyczajowych i kryminałów, to jedna z najbardziej poczytnych polskich pisarek, laureatka konkursów literackich. Ma na swoim koncie kilkanaście książek. Największą popularnością wśród czytelników cieszą się serie „Uśmiech losu”, „Dolina mgieł i róż” oraz „Czary codzienności”. Pierwsza opowiada o mieszkańcach Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą na krakowskich Dębnikach, druga o malowniczej wiosce Ida, trzecia zaś o małym miasteczku Zmysłowo. W kolejnej serii, „Przylądku wichrów”, autorka zabiera swoich czytelników do prześlicznych Dębek nad Bałtykiem.

Kraków to jej miasto rodzinne. Zna je jak własną kieszeń, a najbardziej kocha ogrody. Ich odkrywanie to prawdziwa frajda. Dlatego z taką radością dzieli się nią z czytelniczkami. W „Tylko dobrych wiadomościach” zabiera je m.in. do ogrodu młodopolskiego przy Domu Józefa Mehoffera i do ogrodu botanicznego.

W tak pięknym otoczeniu rozgrywają się historie wszelakie: nie tylko te romantyczne z happy endem, ale też te tajemnicze, rodzinne, z całym wachlarzem uczuć i ludzkich emocji: od miłości i przyjaźni po nienawiść, zazdrość czy rozczarowania. Ot, jak w życiu.

Od niedawna Agnieszka Krawczyk, jako jedyna polska autorka, ma swoją biblioteczkę – w Parku Literackim w Krakowie przy ul. Galla. Tam można pożyczać jej książki, a na stoliku z najpiękniejszymi cytatami z literatury – przeczytać cytaty z jej powieści.

Artykuł sponsorowany

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 19.06.2019 13:21
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zgłoś błąd