Listy i szepty

Patronat LC

Listy te tradycyjne, ale przede wszystkim maile, odgrywają w tej książce znaczącą rolę. Ale mamy tu jeszcze przyjaźń, miłość i syberyjską tajemnicę.
Wszystko to tworzy bardzo wciągającą mieszankę.

Znakomita kontynuacja historii o Lenie, jej babci i przyjaciół. Wciąga i podnosi na duchu. Polecam!

Dalsze losy sympatycznej Lenki, wiecznie optymistycznie nastawionej do ludzi i świata , jej sąsiadów oraz historia babci Mieczysławy, która wyjaśnia trudny charakter staruszki. Czyta się szybko z zaciekawiemiem. Polecam

Ciekawa powieść z historią Sybiraków. Bardzo optymistyczna.

W tej książce poznajemy bliżej historię babci Mieczysławy, a także pozostałych sąsiadów zamieszkujących kamienicę pod Serafinami. Są to wspominki babci z czasów młodości, ale także jest pociągnięta historia z poprzedniego tomu. Jednak odniosłam wrażenie, że jest tutaj mniej Leny, a i ona sama jakoś straciła swój urok z pierwszej części 🙈. Jakże się jednak pomyliłam....

Bardzo dobra, tak samo dobra jak poprzednia część. Byłam ciekawa dalszych losów bohaterów z pierwszej części. Szkoda, że niestety powstały tylko dwie części. Chętnie poczyłabym jeszcze jedną część tej serii. Polecam!

czytając, czułam się jakbym była pijana.... chciałam jej jeszcze i jeszcze i coraz więcej... pięknie opisane zagmatwane historie :)

To druga część z cyklu Mansarda pod Aniołami i praktycznie jest to nierozerwalna kontynuacja poprzedniej części. Świetna powieść, bardzo przyjemna lektura, czytać taką książkę o takich bohaterach to sama przyjemność. Polecam, najlepiej jeśli macie obie części przy sobie 💛💛💛

Listy i szepty to druga część losów najmilszej i najidealniejszej dziewczyny na świecie Heleny Botuli i jej sąsiadów. O ile pierwsza część książki mi się dość podobała o tyle druga była tak przesłodzona, że bałam się, że dostanę cukrzycy. Helenka jest wspaniała i wszyscy ją kochają, wszyscy dotychczas nieszczęśliwi godzą się, znajdują miłość i żyją długo i szczęśliwie w...

Jak dobrze mieć od razu drugi tom pod ręką... To była przyjemna lektura. Przeniosłam się na chwilę do urokliwej kamienicy z mansardowym dachem, poznałam ciekawych ludzi, ich sekrety, marzenia i nadzieje. Po raz kolejny przypomniałam sobie, że warto być pełną wiary i optymizmu, warto codziennie czynić dobro i patrzeć, jak obok nas dzieją się małe i duże cuda. Tak bardzo...

Dyskusje

• 2018