Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.95 zł

Literatura polska
literatura obyczajowa, romans
9788381232081
Literatura polska

Książkowych zaległości ciąg dalszy. Okropnie długo mi to zalegało. Ja się chyba boję książek, które miażdżą emocjonalnie i instynktownie odkładam czytanie takich tytułów. Ta jest niestety z tego gatunku. Książka bez happy endu.
Dwa małżeństwa. Dwie kobiety. Dwóch mężczyzn. Oba związki przeżywają trudne chwilę. Anna tkwi w małżeństwie z Tomaszem, w którym poza czystym...

Dwie kobiety i dwa światy połączone jednym mężczyzną.
Marek jest żołnierzem, którego nosi po świecie i właśnie wybiera się na półroczną misję do Afganistanu, pozostawiając w Polsce żonę Basię z synem i kochankę Annę.
Anna, wykładowca literatury, ma swojego męża, ale jednak jest bezdzietna i nieszczęśliwa w związku z apodyktycznym notariuszem.
Basia, pielęgniarka w...

To książka, to cała gama uczuć. Miłość, przyjaźń, gniew, chciwość, zazdrość, zdrada ale też zwykła ludzka dobroć i poszukiwanie szczęścia. Jednym słowem samo życie.
Polecam!!

Na półkach: , , , , , , ,

Na samym początku chce napisać, że ta powieść wywarła we mnie mnóstwo emocji życiowych, wzruszeń i przeżyć. Jakie spotkały główne bohaterki Annę i Barbarę.
Historia dwóch kobiet pierwsza z nich to Ania jest naukowcem, prowadzi ustabilizowane życie u boku swego męża Tomasza, który jest udziałowcem w kancelarii notarialnej,a druga to Basia zmaga się z trudami życia jest...

Bardzo fajnie napisana historia. Jak losy dwóch rodzin może nieoczekiwanie się połaczyć, spleść. Życie dwóch kobiet oczekujących na coś więcej od życia, od swoich mężczyzn.
Czy pierwsza miłość jest zawsze najważniejsza, najpiękniejsza? A może właśnie ta ostatnia, ta dojrzała, ta do końca?

Nie nie,nie zabijaj.Nie duś w sobie uczuć.
One ,są najważniejsze.
Pamiętaj,o tym.Czytałem i byłem zachwycony.Język,styl,gramatyka.
Przesłanie.Dwie kobiety,ciąża i zdrada.
Ktoś powie,oklepane i było.No tak,było ale Anna Karpińska.
To przedstawia w piękny sposób,choroba nowotworowa.
No i ta Wielkanoc,obfita w jedzenie.
Dużo jedzenia.
Mamy tu też wojnę w Afganistanie.
Piękna...

Przyjemnie się czyta

Fajna książka na długie jesienne wieczory napisana prostym językiem historie z życia wzięte dla mnie na plus

Historia dwóch kobiet,Ani i Basi,które się nigdy nie poznały,jednak łączy je jeden mężczyzna.Dla jednej jest mężem,dla drugiej kochankiem.Oba małżeństwa są w stanie rozpadu ,ale o dziwo nie ma tu z tego powodu dramatu,obie kobiety dochodzą do wniosku,że ich małżeństwo wcale nie było udane i teraz postanawiają zawalczyć o lepszy los dla siebie.
Powieść bardzo dobra,o...

Fajne czytadło z zaskakującym niedopowiedzianym zakończeniem. Mam nadzieję że ciąg dalszy nastąpi.

• 2018
  • 2020
  • 2021
  • 2019
  • Legimi
  • 2020

Dodaj cytat z książki Nie zabijaj tej miłości