Nie zabijaj tej miłości

Literatura polska
literatura obyczajowa, romans
9788381232081
Literatura polska

Nie nie,nie zabijaj.Nie duś w sobie uczuć.
One ,są najważniejsze.
Pamiętaj,o tym.Czytałem i byłem zachwycony.Język,styl,gramatyka.
Przesłanie.Dwie kobiety,ciąża i zdrada.
Ktoś powie,oklepane i było.No tak,było ale Anna Karpińska.
To przedstawia w piękny sposób,choroba nowotworowa.
No i ta Wielkanoc,obfita w jedzenie.
Dużo jedzenia.
Mamy tu też wojnę w Afganistanie.
Piękna...

Przyjemnie się czyta

Fajna książka na długie jesienne wieczory napisana prostym językiem historie z życia wzięte dla mnie na plus

Historia dwóch kobiet,Ani i Basi,które się nigdy nie poznały,jednak łączy je jeden mężczyzna.Dla jednej jest mężem,dla drugiej kochankiem.Oba małżeństwa są w stanie rozpadu ,ale o dziwo nie ma tu z tego powodu dramatu,obie kobiety dochodzą do wniosku,że ich małżeństwo wcale nie było udane i teraz postanawiają zawalczyć o lepszy los dla siebie.
Powieść bardzo dobra,o...

Fajne czytadło z zaskakującym niedopowiedzianym zakończeniem. Mam nadzieję że ciąg dalszy nastąpi.

Dwa dobre na pozór małżeństwa, a jednak coś w relacjach nie gra. Szczęście i miłość tego szukają bohaterowie, ale los różnie układa karty. Kolejna dobra obyczajówka tej autorki. Polecam

Bardzo dobra powieść dotycząca realiów życia małżeńskiego. Autorka opisuje dwa małżeństwa, w których źle zaczyna się dziać. I tym razem kobiety nie walczą o utrzymanie małżeństwa na siłę, lecz o siebie, o swoje szczęście.
Jakim kosztem??? Książkę czyta się lekko i szybko, mimo poważnej treści.
Niektórzy bohaterowie bardzo wkurzający, ale taki zamysł autorki i niestety...

Ksiązka trafia idealnie w życie wielu kobiet.Piękna, ale zarazem smutna i nie kończy się tak, jakbymy chcieli.dwugłosowa narracja pozwala nam wcielić się w każdą osobę, zobaczyć co druga osoba myśli na ten sam temat.Powieść o miłości, realistycznym życiu normalnych ludzi, bez udawania.O losach dwóch tak różnych od siebie kobietach a jednak łączących jedno: nieudane...

Książka wciąga szybko czyta się.... polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna ulubiona autorka, która trzyma poziom w każdej swojej powieści. Ta bardzo mnie poruszyła, zaciekawiła i pochłonęła. A zakończenie totalnie zaskakujące i poruszające do głębi... Taaaak, ta książka wzbudza emocje, które przeżywa się równocześnie z bohaterką :)
Baaardzo polecam.
To jeden z moich hitów 2018r :)

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Polscy autorzy
  • E-book
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Nie zabijaj tej miłości