Pudełko z marzeniami

Patronat LC

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Nie święci pierogi lepią

19 Link do recenzji

Mimo, że to komedia świąteczna to dobrze mi się czytało ją właśnie teraz. Książki @magdalenawitkiewicz czyta się idealnie o każdej porze roku. Zwłaszcza w momencie, gdy ma się ochotę na coś lekkiego i przyjemnego. Kolejny raz przekonałam się, że naszych polskich autorów dosłownie sie pochłania. Parę chwil i z łatwością przenosimy się do życia bohaterów.
Kto z Was nie...

Lekka na wakacje :)

Przyjemnie się czytało. Rozśmieszyła mnie ta książka i tego bylo mi potrzeba.

Kocham książki pisane przez panią Magdę. A jeszcze, gdy dodamy do tego komediowego pana Alka, to można już płonąć z miłości.
__________________________________
Malwina i Michał, czyli dwóch młodych ludzi, których doświadczyło życie na swój własny sposób. Trafiają przypadkiem, zwykłym zrządzeniem losu, do Miasteczka. W nim każde z nich chce spełnić swoje marzenia. Malwina...

Ciekawa i pełna humoru historia-polecam 😊
Udany tandem bez dwóch zdań!!! Na pewno będę nadal czytać książki p. M. Witkiewicz ale z pewnością sięgnę również po tytuł z dorobku p. A. Rogozińskiego ponieważ to autor komedii kryminalnych a te czytać uwielbiam 😊

Książka jest dobra. Czyta się miło i szybko. Niestety końcówka mnie rozczarowała, za nagle, za szybko, zbyt pobieżnie.

Świetna lekka książka. Można przeczytać w dzień ;)
Przygody Malwiny i Michała są ciekawe, a do tego dwie babcie, które lubią swatać. No i naleweczka dla zdrowotności Pani Wiesi robi furorę

Nie wiem sama co mam napisać, z jednej strony fajne i dowcipne wątki. Niestety jak dla mnie za mało rozwinięte, szczególnie wątek romantyczny. DowcipNe opisy są na plus, ale jak dla mnie za mało dialogów....

Książka dzieje się w tym samym miasteczku co "Biuro M" mamy tutaj jednak więcej bohaterów, poznajemy innych bohaterów/ mieszkańców i przyjezdnych do miasteczka. Książkę tak samo jak poprzednią polecam osobom które lubią autorów i polubiły poprzednią książkę.

Pełna ciepła i miłości opowieść o tym jaki los jest przewrotny. Idealna na leniwe południe

Dyskusje

2 028