Pudełko z marzeniami

Patronat LC

Oficjalne recenzje i

Nie święci pierogi lepią

[ 20 ] Link do recenzji

Chyba każdy z nas chciałby mieć takie "pudełko z marzeniami" do którego może wrzucać zapisane na kartkach marzenia i dodatkowe owe marzenia się spełniają... Właśnie w tej książce autorzy pokazują jak ważne są marzenia... Bardzo fajna zabawna książka. Na pewno będziecie zadowoleni. Polecam

Na półkach: , , , ,

Wspanialy duet Pani Magdalena Witkiewicz i Pan Alek Rogozinski napisali cudowna,urocza,ciepla w dobrym humorze ksiazke.
Kolejna powiesc autorki mojej ulubionej ladnie napisana nie zawiodla mnie.

Fajnie się czytało, tylko trochę nawiązuje do poprzednich 🙂

Okładka jest dość przyjemna dla oka. Widzimy prezenty, kubek z kawą, słuchawki, wszystko przewiązane wstążką. Posiada skrzydełka, które są dodatkową ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na jednym z nich przeczytamy kilka słów o autorach, a na drugim fragment książki. Kartki są kremowe, czcionka jest duża, dzięki czemu czyta się wygodniej. Pojawiło się kilka literówek,...

2028

Świetna powieść, pełna ciepła i humoru. Takiej książki oczekiwałam i się nie zawiodłam. Przy okazji jest też klimat Bożego Narodzenia.

Ciepła, przyjemna i zabawna komedia romantyczna. Idealna na zimowy wieczór z herbatką.

Zdradzony przez narzeczoną oraz ograbiony i oszukany przez wspólnika Michał traci wszystko. Okazuje się, że w małym miasteczku czeka na niego ukryty skarb jego rodziny. Zostawia on stolicę i wyrusza na poszukiwania. Niestety okazuje się, że w miejscu kapliczki wybudowana została...

Słodka, ciepła, cudowna. W sam raz na zimowe wieczory.

Pani Magdalena jak zwykle mnie nie zawiodła. Piękna historia o miłości i o tym, że marzenia się spełniają tylko trzeba w nie wierzyć. szczerze polecam.

Lekka, przyjemna. Napawa optymizmem.

Co znajduje się na Czarownej 23 i kto tam mieszka ? Poznajcie Malwinę która uwielbia gotować, dlatego tez ma małą staurację w Miasteczku. Pomysł na ten biznes wyszedł jednak bardzo spontanicznie. Właściwie była to realizacja hasła „rzućmy wszystko i wyjedźmy w Bieszczady” ale, że Bieszczady za daleko to padło na Misteczko:)

Michał z kolei stracił właśnie firmę i...

Dyskusje

2 214