Cyfrowa Twierdza

Digital Fortress
83-7359-172-9
Piotr Amsterdamski
Albatros, Sonia Draga
literatura współczesna literatura amerykańska XXI wiek atak terror zdrajca dramat
Digital Fortress
kryminał, sensacja, thriller
83-7359-172-9
Piotr Amsterdamski

Bardzo dobrze się ją czytało.

Tak, ot przeciętny thriller.. podobnie jak ta ocena i opinia, albo ciut (książka) lepsza.

Jedna z najlepszych książek Browna.

Bardzo dobra powieść!. Trzyma w napięciu! Polecam!

Kolejny raz, czytając książkę Dana Browna, po prostu bardzo dobrze się bawiłam. Nie jest to lektura wysokich lotów, jednak dostarcza dobrej rozrywki. Akcja tym razem kręci się wokół szyfrów, komputerów, podsłuchów, hakerów. Jest to ciekawa odskocznia od opartych na symbolach i historii wielu książkach tego autora. Wydarzenia opisane w tym grubym tomie rozgrywają się...

Jak dla mnie totalnie przeciętna. Wątek, który toczy się w Hiszpanii mocno przewidywalny. Akcja rozgrywa się w krótkim czasie, ale miałam odczucie rozciągnięcia historii. Tematyka była na plus, Brown jest dobry w tajemnicach i szyfrach :)

Złowieszczy algorytm

Od momentu kiedy człowiek stał się rozumny pojawiły się pierwsze sekrety. Od zarania dziejów próbowaliśmy i nadal próbujemy przekazywać informacje, które są istotne i zrozumiałe jedynie dla wybranej grupy osób. Z drugiej strony cząstka pokusy tkwiąca w każdym człowieku, podsyca ciekawość, aby poznać to co ukryte. Można metaforycznie ująć, że...

Moja ulubiona książka tego autora. Ciekawy pomysł na fabułe. Czyta się ekspresowo.

Zawsze byłem ciekaw tej książki odkąd pamiętam zabierałem się do "Cyfrowej Twierdzy "kilkakrotnie , aż do teraz xd

Fabuła początkowo mało zachęcała ten matematyczny język dla polonisty był dość skomplikowany, odpychający ! Czym głębiej jednak w cała tą historię tym bardziej się ekscytowałem . Ogromny plus dla bohaterów fikcyjnych oraz to co mi się podobał najbardziej czyli...

Kolejne rewelacyjne dzieło Dana Browna! Książka przepełniona tajemnicą, nauką i licznymi zwrotami akcji. Każdy następny rozdział kończy się tak intrygująco, że nie sposób oderwać się od lektury. Zwolennikom literatury sensacyjnej ta pozycja z pewnością przypadnie do gustu a zakończenie historii zaskoczy nie jednego czytelnika.

Dyskusje

19 352