Gringo wśród dzikich plemion

Okładka książki Gringo wśród dzikich plemion
Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Biblioteka "Poznaj Świat"
Bernardinum
2011-11-29
2003-01-01
Indianie etnografia Ameryka Południowa gringo Wojciech Cejrowski
Inne

więcej Więcej

Fantastyczna książka pełna humoru, ciekawych obrazów, niesamowitych historii i dreszczyku emocji. Zdecydowanie polecam.

spk jes mzn sb pcztc

Czytam tą książke i jestem dalej pod wielkim wrażeniem opowieści i przygód Wojciecha Cejrowskiego. Zawsze się zastanawiam jak ten człowiek jeszcze żyje pomimo niektórych wydarzeń, które opisuje w tej książce (oczywiście nie mówie jakich żeby nie spojlerować). Jak dla mnie super książka i ciekawa, autor nie zamula a przy tym fajnie opisuje zwyczaje dzikich ludzi.

Po literature podroznicza siegam z dwoch powodow - albo czytam o miejscu gdzie chce pojechac albo nigdy w zyciu nie pojade wiec przynajmniej wybiore sie mentalnie. Tak jest z Ameryka Srodkowa i Poludniowa a przynajmniej jej „dzikimi” rejonami ( za goraco, robale i paniczny lęk przed wężami). Pan Cejrowski rowniez w tej ksiazce zachwyca swoimi podrozniczymi opowiesciami,...

Dynamiczna, śmiała, kolorowa, wciągająca, ze szczyptą humoru. Polecam!

Jeżeli marzysz o dalekich podróżach a brak Ci odwagi aby w nie wyruszyć to koniecznie musisz sięgnąć po książki Wojciecha Cejrowskiego. W „Gringo wśród dzikich plemion” znany podróżnik po raz kolejny zabiera swojego czytelnika do miejsc nie tylko niedostępnych ale i niebezpiecznych. Świetne pióro, zdjęcia i humor Cejrowskiego powodują, że ma się wrażenie jakby wraz z...

Ciekawa ale brak dalszego ciągu w opisanych podróżach?

Jeżeli po przeczytaniu tej książki śni mi się dżungla, piranie i zjedzenie ludzie, tzn. że warto. Książka bardzo działa na wyobraźnie. Czytając ją czułam się jakbym była w opisanych przez autora miejscach. Polecam.

Uwielbiam poczucie humoru Cejrowskiego! Wiele ciekawych historii, przyjemna na leniwe popołudnie.

No co mogę powiedzieć, Cejroś nasz kochany, wyszczekany, złośliwy, zdrowo walniety. Chciałabym z nim pogadać kiedyś osobiście bo facet widział i przeżył niesamowite przygody a na dodatek umie opowiadać. Jak akapit zaczyna się od: "Posluchajcie" to ja wiem że przede mną kolejna niesamowita historia. Ciekawe swoją drogą czy umie tak bajdurzyc przy ognisku i piwie czy tylko...

17 928
    4 411