Gringo wśród dzikich plemion

Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
2011-11-29
2011-11-29
Biblioteka "Poznaj Świat"
Indianie etnografia Ameryka Południowa gringo Wojciech Cejrowski
Inne

Podoba mi się ten rodzaj humoru. Sporo ciekawostek, lekki styl.

Książki podróżnicze piszą teraz wszyscy. Ale Wojciech Cejrowski robił to zanim stało się to modne :) I w przeciwieństwie do wielu późniejszych autorów-podróżników robi to naprawdę dobrze.

Należę do osób, które nie jest łatwo rozśmieszyć, a przy lekturze tej książki śmiałam się wiele razy :) A po latach wróciłam do niej raz jeszcze, co robię tylko w przypadku wyjątkowo...

Chyba moja pierwsza pozycja Cejrowskiego. Polecam, bardzo fajna, ciekawa. Wsiąkłem i chyba z 3 jego książki przeczytałem. Gość umie opowiadać, podróże kształcą. Polecam!

TO KSIĄŻKA Z MOJEJ LISTY "MUST SEE" POLECAM KAŻDĄ KTÓRA NA NIEJ JEST

Dzieło Wojtka Cejrowskiego pozwala odpłynąć wraz z prądem Amazonki ku nieodkrytym i czasem mistycznym miejscom, zamieszkanym przez Indian, duchy przodków oraz dziką naturę .

Istnieje duże niebezpieczeństwo, że podczas czytania w środkach transportu publicznego wybuchniesz niekontrolowanym śmiechem wzbudzając zdegustowane spojrzenia współpasażerów

Za Autorem nie przepadam, ale za jego książkami już tak. Cejrowski pisze ciekawie, z humorem i autodystansem. Przedstawia mnóstwo ciekawych opowieści, mnóstwo szczegółów z życia odwiedzanych plemion. Można naprawdę dużo dowiedzieć się z tej książki. Polecam, podobnie jak jego pozostałe.

Polecam tą książkę Wojciecha Cejrowskiego. Jak już wcześniej wspomniałem, nie przepadam za tym człowiekiem, jednakże nie oznacza to, że jego książki są złe. Kolejna, którą przeczytałem również bardzo mnie zaciekawiła. Również przenosimy się w tereny Ameryki Południowej i trochę Północnej. Można się wiele nauczyć i poznać sposób życia, kompletnie odizolowanych od cywilizacji...

Autor ma niezwykly dar do opowiadania swoich przygod w sposob lekki, interesujacy, inteligentnie dowcipny. Polecam wszystkim.

Ośmiałem się jak głupi :D Czytałem wszystkie książki Wojciecha Cejrowskiego i ta jest zdecydowanie najlepsza :D

Bardzo ciekawa i pouczająca książka, a do tego napisana z humorem. Język przystępny, prosty, ale dobrze współgrający ze stylem.

Dyskusje

17 296