Gringo wśród dzikich plemion

Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
2011-11-29
2011-11-29
Biblioteka "Poznaj Świat"
Indianie etnografia Ameryka Południowa gringo Wojciech Cejrowski
Inne

Bardzo przyjemne i inspirujaca książka, lecz momentami można by się zastanawiać czy nie ciut naciągana.

Uznanie dla autora/głownego bohatera: za werwę, za odwagę, za tupe na tarana, za podrabiane dokumnety, za znoszenie wszystkich niewygód, za przeżycie chwil z kosmatą paniką, za ogromną szczerość w opisach. To nie tylko książka podróżnicza, to książka o podejściu do świata.

Zaraz po tym, jak skończyłem czytać "Podróżnik WC" sięgnąłem od razu po kolejną propozycję od Pana Wojtka. Na szczęście była pod ręką, gdyż w posiadaniu innego domownika. Śmiało mogę powiedzieć, że "Gringo..." jest książką bardzo ciekawą, zabawną i na pewno fascynującą dla kogoś, komu marzą się dalekie podróże. Gdybym nie czytał wcześniej Podróżnika WC, z czystym sumieniem...

Dla mnie jest to rewelacyjna książka.. Pełna humoru i wspaniałych, niespodziewanych przygód.

Styl pisarski Pana Wojciecha Cejrowskiego jest genialny moim zdaniem a jego przygody naprawdę zaskakują.

Bardzo polecam tą książkę, nawet tym którzy nie lubią książek podróżniczych ale lubią dobrą książkę.

Pana Wojciecha albo się kocha albo nienawidzi. Ale każdy musi przyznać że zarówno jego książki jak i programy podróżnicze są rewelacyjne. I nie inaczej jest tym razem. Jeżeli ktoś szuka w tej książce naukowych faktów to na pewno nie znajdzie. Fakty przedstawione są tak jak widzi je autor. Polecam

Odcinam się od jego poglądów politycznych i obyczajowych, jednak pisze ciekawie i ma się wrażenie, że idziesz razem z nim przez dżunglę.

Bardzo przyjemnie napisana, dużo zabawnych opowiesci. Warto przeczytać, dla fajnej przygody 🙂

Super treści, piękne wydanie!

Bardzo lekko się czyta. Odnosiłem wrażenie jakbym słuchał autora

Na półkach: , , , , ,

To pierwsza podróżnicza książka Wojciecha Cejrowskiego, z którą się spotykam. Wiele dobrego słyszałam o tym tytule, wybór więc padł na "Gringo wśród dzikich plemion". I był to bardzo celny strzał, gdyż książka okazała się ciekawa, pełna przygód nierzadko okraszona humorem.

Większość książki przeczytałam szybko i z dużym zainteresowaniem. Może poza dwoma ostatnimi...

Dyskusje

17 552