Uprowadzona

2018-05-23
2018-05-23
Adrian Tomczyk
Adrian Tomczyk

Początek bardzo ciekawy, liczyłam więc na kawał dynamicznej, nieodkładalnej historii. Niestety, im dalej, tym gorzej. Dłużyzny, ślimacze tempo. Dość szybko można domyślić się zakończenia. Kiepsko.

Na półkach: , , , ,

Megan cudem udało uciec z obskurnego bunkra, gdzie przetrzymywał ją porywacz. Dziewczyna na zawsze zapamięta letnią imprezę, podczas której została uprowadzona wraz z Nicole. Mimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej nie udało się odnaleźć jej przyjaciółki. Megan powoli wraca do normalności, książka w której opisała historię swojego porwania, szybko osiągnęła...

Książka jako thriller była dobrą pozycją z zakończeniem lekko cukierkowatym ale z domieszką gorzkiego smaku. Także dla każdego coś miłego . Jakby co to polecam .

Jak zwykle mistrzowsko opisana historia i praca szeroko pojętych organów ścigania. Wciągająca. Polecam

Nawet nie mam pojęcia, co napisać, bo to był mój reread. Ta książka chodziła za mną od pewnego czasu i w końcu musiałam ją ponownie przeczytać.

Po raz kolejny dałam się wciągnąć w te emocje, historię dwóch dziewczyn, choć doskonale pamiętałam zakończenie.

Osobom, które planują sięgnąć radze się nie wahać, bo nie spodziewałam się takiego zakończenia!

37/52/21 „Uprowadzona”, Charlie Donlea- znowu autor powalił mnie na kolana. Bardzo podoba mi się styl, wplecione wątki, zaskakujące zwroty akcji, „wpleciona” medycyna sądowa, powiązania, powikłania i nieoczywiste zakończenie. Bardzo polecam😊

45/52

Jak wiecie wydawcy dość często mijają się z prawdą zachwalając swój towar , autor też mi nieznany , a tytuł może oznaczać wszystko , od romansu po kryminał . Zresztą ocena zawartości książki po tytule , szczególnie tylko zasłyszanym często prowadzi na manowce . Tak jak w przypadku jednego z leniwych licealistów , który myślał , że Dostojewski napisał książkę o zbrodni...

Książka z zaskakującym zakończeniem. Tak bym opisała ją w jednym zdaniu. Oczywiście czytałam z zapartym tchem, nie mogłam się oderwać od niej. Polecam każdemu kto lubi historie mrożące krew w żyłach 😁

Pewnego sierpniowego wieczora zostają uprowadzone dwie młode dziewczyny Megan i Nicole. Megan jakimś cudem wraca do domu, ucieka swojemu oprawcy. Staje się celem mediów,...

Charlie Donlea to ostatnio moje odkrycie. Jego książki są po prostu rewelacyjne. Zaskakujące i baardzo wciągające. Podobnie jak w Uprowadzonej, dawkowane emocje nie pozwalały na odłożenie jej choć na chwilę. Splot zdarzeń powoli odsłaniał kawałek po kawałku losy uprowadzonej siostry dr Cutty i ... nie tylko jej. Zakończenie zaś pozostawia domysły. Polecam!

• 2019
  • 2018