Świt nad Nigrem

Władysław Śliwka-Szczerbic Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Kontynenty literatura podróżnicza
Książka i Wiedza
Nigeria Afryka Afryka Zachodnia podróże reportaż publicystyka literatura faktu
literatura podróżnicza
Kontynenty
Nigeria Afryka Afryka Zachodnia podróże reportaż publicystyka literatura faktu

Przyznaję wysoko, bo autor był kuzynem mojego dziadka, książki szukałem lata, odrzucając propagandowe rzeczy, które pojawiały się w ksiazkach z tych lat, był czlowiekiem, który potrafił z niczego wyczarować cuda, korespondent przy ONZ, starszy kolega Kapuścińskiego, książki mimo wszystko wartościowe.

• Afryka Subsaharyjska
  • Autorzy polscy