Smocza straż

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2017
Brandon Mull Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Smocza straż (tom 1) literatura dziecięca
Dragonwatch
Rafał Lisowski
W.A.B.
baśń literatura amerykańska magia młodzież niebezpieczeństwo poszukiwanie przyjaźń smok walka dobra ze złem wróżka zaczarowana kraina
Dragonwatch
Smocza straż (tom 1)
literatura dziecięca
Rafał Lisowski
Inne

Obawiałem się, że kontynuacja będzie słaba lub nie będzie nawiązywać do Baśnioboru. Już od pierwszych stron zostałem wyprowadzony z błędu i nie mogłem się oderwać od książki :)

Wszystkie superlatywy, które przypisałem do poprzedniej serii, mogę przypisać i tej :)

Gorąco polecam!

Książka ciekawa i przyjemna, aczkolwiek nie czuję tej samej ekscytacji co podczas czytania serii "Baśniobór".

Bardzo dobra książka. W fajny sposób nawiązuje do Baśnioboru. Sądziłam, że będzie nudna i nieciekawa. Polecam!

Kiedy skończyłam Baśniobór byłam smutna. Jednak kiedy zobaczyłam tę książkę na półce w sklepie bardzo się ucieszyłam. Miałam duże oczekiwania wobec niej i się nie zawiodłam. Bardzo polecam tą książkę.

Kiedy skończyłem czytać Baśniobór serce pękło mi na pół.
Dzięki tej książce się pozbierałem.
Tajemnice smoczego azylu to super książka, a każdy kto kocha książki Brandona Mull'a wciągnie się bez reszty

Cieszę się, że przygody Setha i Kendry nie dobiegły końca.

Bardzo się cieszę, że powstała kontynuacja mojej ulubionej serii z dzieciństwa. Polecam, ale najpierw warto przeczytać "Baśniobór".

Nowe przygody Kendry i Setha zachwycą każdego! Tym bardziej, że ta książka najbardziej poświęcona jest smokom.

Nie oszukujmy się, najlepszy był moment gdy Kendra i Seth zostali opiekunami Gadziej Opoki :D

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajne, ale brakuje mi tu trochę postaci takich jak Warren czy choćby więcej Paprota. Brakuje mi również jednak poszukiwania artefaktów, Sfinksa i samego baśnioboru.

Dyskusje

• 2018