Sztuka wartości emocje

Wydawnictwo Instytutu Kultury
sztuka wartości emocje Tatarkiewicz Ingarden filozofia estetyka
filozofia, etyka
sztuka wartości emocje Tatarkiewicz Ingarden filozofia estetyka

Książka stanowi zbiór dogmatów i teorii filozoficzno-estetycznych. Autor powołuje się na rozmaite teorie estetów XX wieku.
Momentami ciężka do zrozumienia dla laika i osób nie powiązanych z tematyką estetyki, jednak jest to pozycja na tyle obszernie opisująca temat i poruszająca wiele różnych kwestii spornych, że na pewno warto poświęcić jej nieco czasu i dokładnie...

• Filozofia

Dodaj cytat z książki Sztuka wartości emocje