Nad rzeką

2017-09-25
Sława Lisiecka
literatura niemiecka proza poetycka
Inne

Kilka słów o jednej z najpiękniejszych książek, jakie miałam okazję czytać w mijającym roku (‘smakować’ byłoby odpowiedniejszym słowem). Jej autorka, Esther Kinsky jest slawistką, tłumaczką, erudytką a przede wszystkim uważną obserwatorką otaczającego ją świata. Ten zmysł obserwacji daje się doskonale poznać podczas lektury „Nad rzeką” – melancholijnej opowieści o tym, co...

• 2018
  • Małgosia biblioteka papierowa
  • 2019
  • Biuro Literackie
  • Publicystyka literacka/Esej
  • W kolejce
  • Non-fiction

Dodaj cytat z książki Nad rzeką