Małe wielkie porządki

poradniki
Burda Publishing Polska
2017-01-01
2017-01-01

Książka w zasadzie nie daje nowych rozwiązań, większość opisanych jest logiczna lub gdzieś już się pojawiła. Na plus na pewno utrwalenie wiedzy, nawyków, sposobu postrzegania. Bardzo podoba mi się opisany podział na rzeczy do używania, oddania, sprzedania i wyrzucenia. Książka bardzo estetycznie wydana, twarda oprawa, piękne zdjęcia, dopiski w nowoczesnym stylu.

"„Szwedzka kultura sprzątania” wita nas elegancką i uśmiechniętą panią z Wrocławia dźwigająca wielką stertę pudeł. Ta pani została okrzyknięta Szwedzką Królową Porządku. I ten jej uśmiech mnie przekonuje. Szybko przeglądam egzemplarz i już jestem zachwycona. 128 stron, czyli niewielki podręcznik, lecz propozycji i pomysłów na ogarnięcie swojej najbliższej przestrzeni – bez liku! Autorka sama wspomina, że jej pasja jest trochę niezwykła, pomimo swojej codziennej praktyki. "

Zapraszam do całej recenzji :)

• Poradniki
  • 📚 REGAŁ - poradniki, zdrowie, książki kucharskie itp
  • ❃ Literatura szwedzka

Dodaj cytat z książki Małe wielkie porządki