Przed ślubem. Seksualność, uczuciowość, modlitwa

2017-02-28
2017-02-28
seksualność ślub relacje narzeczeństwo

Na półkach: , , , , , ,

Przystępnie napisana, pełna przydatnych wskazówek życiowych dla osób będących w związkach lub narzeczonych przygotowujących się do ślubu, szczególnie z kręgu chrześcijan, ale też i niewierzących, błądzących, szukających swojej drogi w życiu. Ojciec Louis w ciekawy, momentami nieco dowcipny sposób omawia wiele aspektów relacji damsko-męskich, poczynając od "prawdziwej,...

• 2018
  • About love