Przestrzeń i społeczeństwo Chrzanowa średniowiecznego i nowożytnego

Okładka książki Przestrzeń i społeczeństwo Chrzanowa średniowiecznego i nowożytnego
Dorota Żurek Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka historia
historia
Księgarnia Akademicka
2015-01-01
2015-01-01
Historia Średniowiecze Nowożytność Mediewistyka Chrzanów Małopolska Małopolska zachodnia

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Klasztory, miasta, zamki w życiu i twórczości Jana Długosza Dominika Burdzy, Bożena Czwojdrak, Tomasz Graff, Stanisław Kołodziejski, Jacek Laberschek, Franciszek Leśniak, Wojciech Mrozowicz, Karol Nabiałek, Katarzyna Niemczyk, Zdzisław Noga, Tomasz Nowakowski, Anna Pobóg-Lenartowicz, Krzysztof Polek, Jerzy Wiktor Rajman, Jerzy Sperka, Marcin Starzyński, Janusz Szyszka, Jacek Urban, Beata Wojciechowska, Maciej Zdanek, Dorota Żurek
Ocena 8,5
Klasztory, mia... Dominika Burdzy, Bo...