Okładka książki W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej.
Jarosław Ludowski Wydawnictwo: Archiwum - System Seria: Śląsko - łużyckie bitwy i kampanie powieść historyczna
powieść historyczna
Śląsko - łużyckie bitwy i kampanie
Archiwum - System
2016-01-01
2016-01-01

więcej Więcej

Książka opisuje działania lotnicze podczas operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej. Jest starannie wydana w twardej lakierowanej oprawie. Szyty blok białego papieru dobrej jakości zapewnia dużą trwałość. Wadą są prezentowane mapy - przy tym formacie książki- zbyt małe i miejscami nieczytelne.
Autor opiera swoją wiedzę na rosyjskich i niemieckich źródłach z naciskiem na...

• II wojna światowa
  • 1