Fat Louise

Fajna, ale znowu krótka.

Fajna, ale znowu krótka.

Jamie Begley wpadła na świetny pomysł pisząc o klubach motocyklowych,ich szalonych pomysłach i kobietach, które rewelacyjnie wpasowały się w ich organizację.
O Fat Louise (Jane) już nie raz czytałam, przy okazji Last riders, ale nigdy nie tak wnikliwie. Jako jedyna z Biker Bitches , zachowywała się z ogładą i kulturą. Zawsze w cieniu koleżanek,pierwsza chętna do pomocy. Miła i uczynna,ale w porównaniu z młodszą siostrą, była nijaka. Bailey szukała zainteresowania, posłuchu, spychając potrzeby Jane na niższe szczeble. Jej rodzina nie akceptowała dziewczyn z Biker Bitches. Pomimo tego była w stanie ruszyć z pomocą siostrze, która po raz kolejny wpadła w tarapaty. Skromna i stanowcza , wybrała się w samodzielną podróż do Meksyku,w celu sprowadzenia Bailey do Stanów.

Cade został zatrudniony,aby odzyskać dwie kobiety z rąk meksykańskich przestępców. Droga w te rejony,przebywanie pomiędzy ludźmi, którzy w większości byli zaangażowani w nielegalne interesy, była niebezpieczna. To nie jego pierwsza akcja na tym terenie. Znał Meksyk i kartele narkotykowe. Do jednego z nich będzie musiał się dostać,aby wykonać swoje zadanie. Nie spodziewał się z kim przyjdzie mu pracować i na jakie przeszkody natrafi.

Od dawna chciałam przeczytać tę książkę i niestety zawiodłam się. Staram się czytać wg kolejności cykl Last Riders na przemian z Biker Bitches i podsumowując jak na 8 przeczytanych książek niestety ta jak dla mnie jest najgorsza. Nie rozumiem jak można tyle dramatów wymyślić w tak krótkiej książce., miałam już dość tego poniewierania Jane i tego jak ją inni traktowali, a ona na to pozwalała. Cade'a tez za bardzo nie polubiłam, bo to co zrobił Fat Louise było świństwem i nigdy bym mu nie wybaczyła. Niby tak mu zależało, ale nie potrafił utrzymać penisa w spodniach. Momentami mam wrażenie, że faceci to jakieś bezrozumne zwierzęta, które nie potrafią przez jeden dzień wytrzymać bez seksu. A jakaś chwilowa abstynencja seksualna albo wierność to dla nich wyczyn za który na rękach powinni być noszeni.

Historia Fat Louise, a właściwie Jane, przypadła mi do gustu. Ona - z bolesną przeszłością, wydaje się słaba, a tak na prawdę ma po prostu ogromne serce! Cade, nasz podróżnik, niespokojny duch to... dupek. W sumie, ma swój urok, ale długo zastanawiałam się co takiego Fat Louise w nim zauważyła.
Co prawda nie dziwi mnie, że on całkiem szybko zaczął patrzeć na nią z WOW... Ale ona nie niego? Ehh...
Jedno za to pokazuje duży minus tej historii. Jest byt krótka, brak mi pobocznych wątków. Potencjał był, ale wyszło trochę... płytko. A szkoda, bo tą bohaterkę można było bardzo polubić!!! Cała historia? Można ją podzielić na 2 części - pierwsza to akcja w Meksyku - poszukiwanie siostry, ucieczka, niebezpieczeństwo. Tu Cade wydawał się całkiem... ok. A Jane <3 Druga - już w klubie... Nie będę spoilerować, ale Cade mnie wkurzył, powinien oberwać. Jane... to silna kobieta! No i oczywiście reszta motocyklistek - choć było o nich niewiele, dała się lubić!

Ogólnie cieszę się, że przeczytałam i polecam! :)

Jak dla mnie za mało rozwinięta historia , przykre życie Jane jakie miała za czasów dzieciństwa ukształtowało wspaniałą i bardzo uczuciową oraz oddaną istotę ... Cade popełnia błędy nie do wybaczenia ale jednak Fat Louise postanawia otworzyć swoje serduszko ponownie z tym że za mało rozwinięć i za mało opowieści wspólnej...

Historia zaczyna się od tego, że Fat Louise/ Jane przybywa do Meksyku(działań kartelu narkotykowego) , próbując uratować swoją siostrę Bailey (podłą, zazdrosną , przyrodnią siostrę). Jane nie chce żadnej pomocy ze strony przyjaciółek czyli klubu Biker Bitches, chce to zrobić sama. Misja w Meksyku jest bardzo niebezpieczna i wcale nie przebiega zgodnie z planem! Ojciec wynajmuje Cade najemnika , aby znalazł i uratował obie siostry( a szczególnie Bailey).
Nieśmiała,wyrozumiała, dobra i słodka Fat Louise staje się absolutnym bohaterem wyprawy. Cade nie może o niej zapomnieć, ponieważ Jane nie jest taka, jakiej można by się spodziewać. Po powrocie do domu w klubie Biker, do którego należy Jane, pojawia się Cade i tutaj zaczyna się prawdziwa historia. Jane chce Cade'a, Cade chce Jane i to jest dokładnie to, co dzieje się, co nie jest łatwe, to złamane serce, są łzy i głupia duma, prawie nie ma powrotu lub jest? Zobacz.

Muszę powiedzieć, że zostałam zaskoczona :)
I to bardzo pozytywnie, bo napewno nie spodziewałam się takiego doświadczenia seksualnego ze strony Fat Luise:)
A co do Cade to facet Mocno nabroil.. Potem była oczywiście rehabilitacja no ale czasu się nie cofnie :/
Nakopalabym mu do dupy! Faceci ://
Czytało się szybko i z zapartym tchem, ponieważ trochę się działo.. Momentami smutno, przerażająco, ale i zabawnie i seksownie :) szkoda tylko, że takie krótkie :/
Aww.. Uwielbiam te dziewczyny <3
Polecam!

Muszę powiedzieć, że zostałam zaskoczona :)
Nakopalabym mu do dupy! Faceci ://

Fat Louise nie miała łatwo. Było mi jej bardzo szkoda nie zdradzę dlaczego. Ten cykl jest odrobinę lepszy od Last Riders.

• MC Bikersi
  • Motocykliści