Mozart vol. 1

Okładka książki Mozart vol. 1
praca zbiorowa Wydawnictwo: DeAgostini Polska Seria: Muzyka klasyczna. Arcydzieła mistrzów muzyka
28 str. 28 min.
muzyka
Muzyka klasyczna. Arcydzieła mistrzów
Mozart vol. 1
DeAgostini Polska
2008-01-01
2008-01-01
28 min.
Wojciech Tyszka

więcej Więcej

Muzykę Wolfganga Amadeusza Mozarta uwielbiam i często z przyjemnością słucham utworów, które skomponował. To wielki kompozytor i stworzył wiele genialnych dzieł muzycznych. Ta publikacja obejmuje broszurę i zestaw dziesięciu płyt z jego muzyką. To pierwsza cześć serii "Muzyka klasyczna. Arcydzieła mistrzów".
W publikacji tej można przeczytać o życiu i twórczości Mozarta i...

Dodaj cytat z książki Mozart vol. 1