Harry Potter i więzień Azkabanu (Wydanie ilustrowane)

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Data 1. wydania:
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Andrzej Polkowski
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia

Moja ulubiona część HP.

Nie mogłam się oderwać. Przeczytałam tę część w trzy dni żałując, że nie wzięłam urlopu by nie musieć przerywać.
Pamiętam, że kiedy ją czytałam po raz pierwszy, a było to lata temu, ogryzłam z nerwów paznokcie (nic chwalebnego ale czy to nie oddaje emocji, które mną targały?). Tym razem paznokcie ocalały ale w zamian w oczach pojawiły się łzy. Ahhh... tyle spraw mogło pójść...

Widać jak bohater się zmienia a seria z książki na książkę jest co raz bardziej mroczniejsza co bardzo mi się podobało. Po nad to fabuła bardzo wciągająca.

Nie mogłam doczekać się, aż będę ją miała w swojej biblioteczce.Jestem pozytywnie zaskoczona! Cudownie było znów zagłębić się w świat magii i na nowo przeżyć wspaniałe przygody!

Nie przepadam za panem Harrym Potterem jakoś

Czytając trzecią część przygód Harry'ego Pottera znów miałem wrażenie, jakbym poznawałem losy tego młodego czarodzieja zupełnie na nowo. O wielu szczegółach zdążyłem już zapomnieć, a niektóre wydarzenia lepiej kojarzyłem z ekranizacji niż z książki. Z tego powodu kolejne przygody Harry'ego Pottera czytałem z zapartym tchem. Nie będę ukrywał, że przepiękne ilustracje Jima...

Zakochałem się w wersjach ilustrowanych, dlatego nie musiałem zastanawiać się dwa razy, aby ją kupić. Więzień Azkabanu to jedna z moich ulubionych części. Treść tej książki była mi znana. Ilustracje są przecudne, jednak w porównaniu do poprzednich części jest ich mało. To jest również powód dla którego daję tylko 7 gwiazdek.

Ilustracje nadal bardzo ładne, jednak mam wrażenie, że jest ich mniej niż w poprzednich tomach.

Bardzo piękne wydanie ilustrowane! Dzięki wspaniałym ilustracjom odkrywałam opowieść na nowo, pomimo że był to już n-ty raz.

Bardzo przyjemny był to powrót. Wydawałoby się, że człowiek zna już na pamięć losy małego czarodzieja, a tu się okazuje, że tyle jeszcze pozostało ciekawych fragmentów. Dodatkowo lekturę osładzały przepiękne ilustracje tak naturalnie scalające się z tekstem.

Dyskusje

1 915