Harry Potter i więzień Azkabanu

J.K. Rowling Cykl: Harry Potter (tom 3) literatura młodzieżowa 460 str.
Harry Potter and the prisoner of Azkaban

literatura młodzieżowa
Harry Potter magia przygoda

Porównaj ceny i

Opinie [1 752]

Arcydzieło w swoim gatunku i najlepsza powieść dla młodzieży jaką miałem przyjemność czytać.
"Więzień Azkabanu" to kolejny rozdział walki Harrego z Mrocznym Panem gdzie sporo dowiadujemy się o zmarłych rodzicach naszego bohatera. Tytułowy Więzień okazuje się mieć z nimi coś wspólnego, a jego ucieczka będzie miała duży wpływ na życie uczniów Hogwartu w kolejnym roku ich...

Jedna z lepszych części serii!

Absolutnie najlepsza, moim zdanie, część serii. Po przeczytaniu jej trzeci raz zastanawiam się tylko, kiedy jej treść wyleci mi z głowy na tyle, że będę mógł podnieść ją z półki na nowo.

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych części.Mam istną obsesję na punkcie Huncwotów więc gdy w końcu pojawili się w książce byłam przeszczęśliwa.

Harry Potter, to seria książek o młodym czarodzieju, której osobom dorastającym na przełomie XX-XXI w. nie trzeba przedstawiać.
Ja postanowiłam przeżyć sentymentalną podróż i choć wiekiem bliżej mi już do zostania młodszym nauczycielem w Hogwardzie, uznałam, że warto zweryfikować czy po latach książki czyta się równie dobrze.
Trzecia część z serii jest tą, w której widać,...

To już trzecia część głównie o Azbakanie. W tej części dowiadujemy się też że Harry ma ojca chrzestnego. Co się wydarzy? Dowiedzcie się sami.:)

Polecam
MK

Wraz z nami, dojrzewały książki i ta część jest na to dowodem. Ewolucja uniwersum do swojej mroczniejszej strony.

Ksiazka warta uwagi jednak poprzednie czesci bardzije mi sie podobaly ze wzgledu na nieustajaca akcje i szybki zwrot akcji

Jedna z lepszych z tej sagi napewno najlepsza z pierwszych trzech

Końcówka książki po prostu przespana, cała ta idea opowieści o Syriuszu i po raz pierwszy brak starcia z Voldermortem uczyniły ją jak dla mnie ledwo znośną ;(

Dyskusje

80 137