Harry Potter i więzień Azkabanu (Wydanie ilustrowane)

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Data 1. wydania:
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Andrzej Polkowski
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia

polecam jak ktoś ma wadliwości to musi to przeczytać

Po raz drugi czytam tą cześć serii ale pierwszy raz ilustrowaną i muszę powiedzieć że podbiła moje serce. Jest kolorowa i zabawna, rysunki są cudowne i idealne ilustrują opowieść i bardzo polecam. Dzieciom jak i dorosłym się bardzo spodoba taka forma czytania.

Moja ukochana część. ❤️

Co kocham w trzecim tomie przygód Harry'ego Pottera:

- Będę szczera: myślę, że ta część może być moją ulubioną. Z wielu powodów, o których poczytacie w dalszych punktach. Coś jednak, co od początku rzuca się w oczy, to jak ten tom jest jedynym, w którym Harry nie staje do pojedynku z Mrocznym Panem. To prawda, historia Syriusza Blacka, który uciekł z Azkabanu wiążę się z...

Ta część aktualnie ma predyspozycje do zostania moją ulubioną częścią tego wspaniałego, magicznego cyklu.

Moja ulubiona część HP.

Nie mogłam się oderwać. Przeczytałam tę część w trzy dni żałując, że nie wzięłam urlopu by nie musieć przerywać.
Pamiętam, że kiedy ją czytałam po raz pierwszy, a było to lata temu, ogryzłam z nerwów paznokcie (nic chwalebnego ale czy to nie oddaje emocji, które mną targały?). Tym razem paznokcie ocalały ale w zamian w oczach pojawiły się łzy. Ahhh... tyle spraw mogło pójść...

Widać jak bohater się zmienia a seria z książki na książkę jest co raz bardziej mroczniejsza co bardzo mi się podobało. Po nad to fabuła bardzo wciągająca.

Nie mogłam doczekać się, aż będę ją miała w swojej biblioteczce.Jestem pozytywnie zaskoczona! Cudownie było znów zagłębić się w świat magii i na nowo przeżyć wspaniałe przygody!

Nie przepadam za panem Harrym Potterem jakoś

Dyskusje