Trybut

Ridero
trybut literatura młodzieżowa przygodowa
powieść przygodowa
trybut literatura młodzieżowa przygodowa

Dokładnie dzisiaj mija rok od premiery ,,Trybuta", książki Jakuba Celińskiego. Rok, a ja dopiero piszę recenzję? Owszem, książkę na półce mam już dosyć długo, kilka miesięcy. Z pewnością wszyscy książkoholicy znają problem pt. ,,Tak dużo książek, tak mało czasu". Pojawił się on i u mnie, dokładając szkołę i inne obowiązki ciężko mi było wybrać dogodny okres, w którym...

• Do wypożyczenia
więcej mniej