4-godzinny tydzień pracy

Timothy Ferriss poradniki 400 str.
The Four Hour Work Week
MT Biznes
poradniki

The Four Hour Work Week
MT Biznes
poradniki

Kup książkę

Bardzo ciekawa książka o podróżującym przedsiębiorcy. Konkretna, niespotykana wiedza i niezłe poczucie humoru.
Polecam wszystkim przedsiębiorcom!!
Monte Christo

Coachingowy bełkot dla zagubionych w życiu młodych ludzi po gównostudiach, co im się pracować nie chce, a chcieliby mieć dużo pieniędzy małym kosztem.

Spodziewałem się czegoś bardziej przełomowego, odkrywczego. Może za bardzo z pewnymi oczekiwaniami podszedłem do tej książki?
Tekst skierowany typowo na rynek amerykański, dlatego wiele nie pokrywa się z naszymi realiami. Sporo linków, firmy, stron już nieaktualnych.
Niemniej otwarcie oczu na cieszenie się życiem już teraz, robiąc sobie mini emerytury przez całe życie jest...

"7" Nie za wielkość dzieła ale za samą ideę, która coraz częściej będzie wykorzystywana na całym świecie (skype+strefy czasowe=dynamika do kwadratu). Pomysły autora są bardzo ciekawe a ich dostępność, to kwestia odrobiny odwagi. Pozostaje jednak w cieniu bardzo trudne pytanie, czy wszyscy ludzie, za tę samą pracę, powinni być tak samo wynagradzani. Bezwzględna wartość...

Książka zawiera kilka ciekawych wskazówek jak efektywniej (a nie ciężko) prowadzić firmę.

Planowanie STYLU ŻYCIA zamiast planowania kariery, zyskanie kontroli nad własnym życiem, czerpanie przyjemności z działania, wychodzenie poza granice wyborów dawanych nam przez innych - to tylko niektóre z wielu zagadnień, które porusza w „4-godzinnym tygodniu pracy" autor książki - Tim Ferris.

"RÓB CODZIENNIE JEDNĄ RZECZ, KTÓREJ SIĘ OBAWIASZ".

Książkę czytałem dosyć...

Fajnie się czyta, ale gorzej z wdrożeniem w życie :)

W ciekawy sposób przedstawia idea zawartą w tytule. Od pierwszych kartek w oczy rzuca się nieszablonowe i nieco ekstrawaganckie podejście do życia autora.
Zdecydowanie warto przeczytać przy czym należy pamiętać, że samo czytanie nie odwali za nas całej roboty.

mylący tytuł - to jest podręcznik (do tego słaby) jak założyć sklep internetowy ;)

Czytałem ją chyba 10 lat temu i do teraz pamiętam wiele reguł. Jednak tytuł jest mylący, mimo wszystko trzeba zapieprzać, żeby coś osiągnąć i o tym jest ta książka. Wielu ludzi sądzi, nawet po przeczytaniu, że dzięki tej książce staną się niezależni finansowo i będą bardzo mało pracować. Jednak nie widziałem, żeby się to komuś udało :)

Tak więc polecam, ale trzeba czytać...

Dyskusje

1 829