Fastlane Milionera

Gall
poradniki
bogacenie się finanse

Kup książkę

Fastlane pierwszy raz czytałem kilka lat temu, zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Wróciłem do niej po kilku latach i tym razem efekt "wow" jest zdecydowanie mniejszy. Nie mniej jednak tytuł warty uwagi.

Daje 9/10 bo samo przeczytanie nie zrobi z czytelnika milionera:) Rewelacyjna książka.

Bardzo dobra książka pomagająca zmienić swoje nastawienie względem pieniędzy i biznesu.

Najlepsza książka poradnik jaką przeczytałam, automatycznie zmotywowała do działania i obaliła mity, które były powtarzane w innych książkach. Polecam!

Bardzo inspirująca i motywująca.

Genialna książka, pozycja obowiązkowa dla ludzi którzy chcą zajść dalej niż tłum.
DeMarco wręcza nam mapę skarbów ale tylko od nas zależy czy wyruszymy w podróż by zdobyć ten skarb.

Notes:
Cel wpisany w strategię większości to przeciętność.

Bogactwo jest najlepsze kiedy jesteś młody.

Dzięki ciężkiej pracy 8 godzin, staniesz się szefem który ciężko pracuję 12 godzin.

Handlując czasem handlujesz życiem.

Każdy plan finansowy bez kontroli zamienia się w plan nadziei (mam nadzieję, że mnie nie wyrzucą z pracy itd.)

Prawdopodobnie najważniejsza książka w moim życiu. Nie jest to tylko książka biznesowa, ale jest to też strategia życiowa. Czytałem ją trzy razy i na pewno kilka razy jeszcze przeczytam bo za każdym razem znajduje coś nowego. Bardzo fajne przykazania za którymi możemy sprawdzić czy nasz biznes będzie zyskowny. Książka wypełniona też dobrym humorem. Niszczy GURU typu kiyosaki i ...

Świetna książka! Pięknie pokazuje, że oszczędzanie do 50 roku życia jest bez sensu, bo potem i tak za bardzo się pieniędzmi nie nacieszymy. Demarco pokazuje dlaczego inwestycje w giełdę czy nieruchomości nie przyniosą ci szybkiego bogactwa.

Jest to jedyna książka, którą przeczytałem dwa razy i jeszcze do niej wrócę. Z rozmachem rozprawia się z finansowymi stereotypami i pokazuje drogę do dużych pieniędzy bez owijania w bawełnę. Nazywając obowiązujące dogmaty mocnymi słowami ujawnia ścieżkę, ze wszystkimi wertepami, jaką autor przebył, aby stać się tym, kim jest.

Najlepsza książka biznesowa jaką do tej por...

Dyskusje