Fastlane Milionera

The Millionaire Fastlane
poradniki
Michał Motyl
bogacenie się finanse

Autor z początku może wydać się być butnym i zarozumiałym, zamożnym gościem, który będzie paplał o swoich milionach, samochodach i domach. Szczęśliwie jednak to przeświadczenie mija po kilkunastu kartkach i wtedy zaczyna się jazda bez trzymanki. MJ DeMarco ma swoją wizję życia oraz biznesu i bez ceregieli przelewa to na papier. Czyta się go łatwo i ze zrozumieniem, a...

Autor powtarza się w kilku miejscach, natomiast sam przekaz jest prosty i pozytywny.

WARTO 100 %!!! Książka legenda tyle w temacie, jedna z najlepszych które przeczytałam. Otwiera oczy na rzeczywistość, uświadamiająca własne błędy, by osiągnąć osobisty sukces. Pewnym jest, że książka wzbudza duże emocje i potrafi wstrząsnąć fundamentami postrzegania.

Rewelacyjna książka MJ'a DeMarco. Polecam wszystkim, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu (zwłaszcza etatowcom ;))

Fenomenalna! Błyskotliwy język, głębokie refleksje na temat zamiany drogocennego czasu na pieniądze oraz dziarski styl.
Bardzo cenna rzecz, jedna z najtrafniejszych w temacie zarabiania i finansów.

Książka otwierająca umysł, zmieniająca spojrzenie na świat biznesu. Nakierowuje myśli na właściwy tor, lecz nie prowadzi za rączkę, nie daje gotowców. Można powiedzieć, że jest to dobra książka dla dopiero co wchodzących w biznes jak i dla tych co się zagubili, nie wiedząc co dalej robić oraz w jakim kierunku podążać.

Ciekawa, warta przeczytania.

Fastlane pierwszy raz czytałem kilka lat temu, zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Wróciłem do niej po kilku latach i tym razem efekt "wow" jest zdecydowanie mniejszy. Nie mniej jednak tytuł warty uwagi.

Daje 9/10 bo samo przeczytanie nie zrobi z czytelnika milionera:) Rewelacyjna książka.

Bardzo dobra książka pomagająca zmienić swoje nastawienie względem pieniędzy i biznesu.

Dyskusje

1 196