Plemię mentorów. 11 pytań do najlepszych na świecie

Okładka książki Plemię mentorów. 11 pytań do najlepszych na świecie Timothy Ferriss
Okładka książki Plemię mentorów. 11 pytań do najlepszych na świecie
Timothy Ferriss Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
Tribe of Mentors: Short Life Advice from the Best in the World
MT Biznes
2018-10-03
2018-10-03
poradnik biznes liderzy

W sumie książka nie powinna się znaleźć na półce "przeczytane" bo poddałam się po 150 stronach. Nie byłam w stanie przebrnąć przez całość, musiałam oddać do biblioteki. Może być dobrą pozycją do czytania na wyrywki.

🌟 Odkryj sekret sukcesu! 🌟 Potrzebujemy mentorów, zwłaszcza kiedy świat wydaje się sprzysięgać przeciwko nam. 💪❌🌎 Ale nie musisz ich szukać! Teraz Tim Ferriss, autor czterech bestsellerów, podzielił się z nami mądrością ponad stu ekspertów z różnych dziedzin, którzy pomogą Ci znaleźć właściwy kurs w życiu! 📚💼

W "Plemieniu Mentorów" znajdziesz przepisy na sukces, szczęście i sens życia! 🎯💫 Od legendarnego inwestora Ray Dalio po elitarnych sportowców, takich jak Maria Szarapowa czy Kelly Slater, aż po twórców Facebooka, Ethereum i innych! 🚀💻 Te krótkie, ale treściwe profile zawierają kulisy życiowych wyborów i filozofie życiowe tych wybitnych osobistości. 🧠🌟

Nie ważne, przed jakim wyzwaniem stoisz - ta książka ma odpowiedź na Twoje pytania! 📖🔍 Dowiesz się, jak osiągać cele strategiczne, rekrutować najlepszych pracowników, kontrolować organizację, zarządzać czasem i zespołem. 🎯👥💼

Zainspiruj się opowieściami takich sław, jak Neil Gaiman, Ashton Kutcher, Dita Von Teese, Marc Benioff, Darren Aronofsky, Steve Aoki, Joseph Gordon-Levitt i wielu innych! 🌟🌟🌟 Ich życiowe podróże nauczą Cię odważnego działania i świadomego rozwijania siebie! 🚀🌈

Każda historia to unikalna lekcja, która pomoże Ci w Twojej własnej drodze do sukcesu! 💡🌍 Zbierz inspirację z różnych dziedzin życia, od biznesu po sport i sztukę, i stań się najlepszą wersją siebie! 🏆📚 #PlemięMentorów #SekretSukcesu #TimFerriss #OdwagaIDziałanie #WyzwaniaŻyciowe #PoszukiwanieSiebie #MądrośćEkspertów #InspirująceHistorie #SukcesWŻyciu #BestsellerAutora #KsiążkaMentorów #RozwójOsobisty #SztukaZarządzania #FilozofiaŻycia #LekcjeŻyciowe #SensŻycia #NaukaOdNajlepszych #RozwójKariery #WartościIKultura #CiekaweHistorie #MotywacjaDoDziałania #NajlepsiNaŚwiecie #InspiracjaBiznesowa #OsiągajCele #ZarządzanieCzasem #MentorzyŻyciowi #PraktyczneRady #KsiążkaWszechstronna #OdkryjSwojeMożliwości

W "Plemieniu Mentorów" znajdziesz przepisy na sukces, szczęście...

Rama książki to powtarzalny schemat kilku pytań zadawanych osobom. Całość rozbudowana na tym pytanie zostało zadane.

Ciekawa pozycja

Ciekawa pozycja

Doskonała lektura dla tych, którzy chcą więcej od życia i są oddani samodoskonaleniu i rozwojowi. Gorąco polecam tę książkę początkującym przedsiębiorcom i liderom.

Kilka, może kilkanaście, interesujących odpowiedzi na raczej ważkie pytania. Plusem książki jest różnorodność opinii.

Timothy Ferriss po raz kolejny częstuje nas konkretnymi poglądami ludzi, którzy w swoim życiu odnieśli sukces. To co lubię w tej książce to jej rozległa perspektywa, dzięki tak wspaniałym, różnorodnym gościom

Kilka ciekawych rozmów z interesującymi ludźmi. Dosłownie kilka. Ciężka książka dla ludzi ceniących konkrety.

Kolejna kapitalna porcja wiedzy od największych tego świata. Ferriss dociera do ludzi, którzy osiągnęli sukces w tak różnych od siebie dziedzinach, że przekrój, który otrzymujemy jest więcej niż tylko wystarczający. Czasami wręcz niektóre opowieści pomijałem lub czytałem pobieżnie - ale sam Ferriss pisze o tym, że tak nawet lepiej i niektóre fragmenty można przewinąć.
To nie jest książka, którą trzeba wchłonąć jako całość.

Każdy człowiek ma swoją unikalną historię. Od każdego możemy wyciągnąć coś oryginalnego.
Jednakże, gdy już spojrzę na tę pozycję jak na całość, to dostrzegam pewne punkty wspólne. Ludzie, którzy osiągają cele i wiodą ciekawe oraz szczęśliwe życie, mają ze sobą wiele wspólnego. Nawet jeśli niektóre rzeczy robią całkowicie inaczej, to istnieją pewne fundamenty, które łączą większość z nich.
Jakie to rzeczy? Najlepiej przeczytać i się dowiedzieć samemu :)

To...

Liczyłem na znalezienie wielu perełek w tej przydługiej książce - wyszukałem ich jednak mniej niż się spodziewałem, znacznie mniej niż w "Narzędziach tytanów". Mimo, że mi osobiście książka nie pomogła we wprowadzaniu znaczących życiowych zmian, w dodatku sporo rad się powtarzało, to dla wielu może być inspiracją, źródłem ciekawych i inspirujących treści.

• Poradniki
  • Do kupienia