Niewinna

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Reasonable Doubt: Volume 2
Data 1. wydania:
2014-05-19
Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Kobiece
zasada zaufanie szczerość romans przeszłość miłość kłamstwa związek seks erotyka
Reasonable Doubt: Volume 2
Domniemanie Niewinności (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Ryszard Oślizło

Książka krótka , historia wciągająca. Lepsza niż pierwsza część:)

Krótka ale imponująca część. Z przyjemnością się czyta.. jednak głowna bohaterka lekko naiwna i zbyt uległa. Kolejna część serii, którą przyjemnie się czytało.

Lubię te dwa cieniasy, nigdy bym nie pomyślała, że 120 stron książki. Wciągnie mnie bez reszty do swojego świata. W drugim tomie, nie tylko wspominane są wcześniejsze kłamstwa Auerby, ale i skrywany przez lata sekret Andrew. Dwa pierwsze tomy serii " Domniemanej Niewnności" są dosyć króciutkie, ale dopracowane pod każdym względem, jeżeli chodzi o występującej w niej...

Takie same wrażenie jak przy pierwszej części. ❤️ Polecam

Dobrze się czyta , podobnie jak pierwsza część. Ciekawa , błyskotliwa , romantyczna i dodatkowo erotyczna historia.
Jestem ciekawa jak się zakończy.

W drugim tomie na jaw wychodzi sekret Andrew, które okazuje się że przy tym co zrobiła Aubrey to był pikus. Bohaterowie zdecydowanie nie mogą się ze sobą dogadać, oboje są zbyt uparci.
Tym razem czytelnik mógł zauważyć, że Andrew stopniowo się zakochiwał. Wyszło na jaw dlaczego nasz główny bohater zachowuje sie jak sie zachowuje. Prześladują go demony z...

Ksiażka ma zaledwie 120 str , czyta się błyskawicznie. Niestety jak dla mnie to za mało. To druga częśc serii : Domiemanie niewinności. Historia dość ciekawa i wciagajaca ale zanim na dobre sie rozkręciła już był koniec. Teraz czas na część trzecią , leży przede mna i wiem że to będzie dłuzsza ksiazka ok 280 st. Największa z całej trylogii.
Ksiażka dla miłośników erotyzmu...

Tę część też polecam. Teraz jestem w połowie 3 i nie wiem kiedy to przeczytam.... Ta i poprzednia część było o wiele lepsze od ostatniej. Miałam nadzieję na serię podobną do "Intensywne doznania" tylko, że z skupione na jednym wątku, ale się rozczarowałam. A szkoda.

W zasadzie do tego tomu mam takie same uwagi jak do pierwszego - jest za krótki. Te dwa tomy można było spokojnie połączyć w jeden, bo nawet nie zdążę się wciągnąć znowu w fabułę i już jest koniec.
Ponieważ tuż przed sięgnięciem po ta trylogię czytałam ponownie Turbulecję to widzę teraz bardzo dużo zbieżności. Ponownie mamy faceta który pieprzy się z każdą laską która mu da...

Beznadziejna, jakby brakowało połowy książki

Dyskusje

1 752