Niewinna

Okładka książki Niewinna
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Domniemanie Niewinności (tom 2)
Reasonable Doubt: Volume 2
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-15
2018-03-15
Data 1. wydania:
2014-05-19
Ryszard Oślizło
zasada zaufanie szczerość romans przeszłość miłość kłamstwa związek seks erotyka

#5/2022
Kolejna dobra pozycja tej autorki. Nie patrzę na schemat i powtarzalność. Patrzę na całość. Książka jest fajna. Dobrze trzyma w napięciu aby sięgnąć po kolejny tom. Polecam

Sporo satysfakcjonujących zbliżeń - jak w innej książce tej autorki. Książka jest absolutnie wg tej samej kliszy, ale że chodzii autorce o kasę, zamiast 1 tomu, rozbija to seksstory na 3 tomy. Postępowanie autorki wzbudza we mnie lekkie obrzydzenie. Drugi tom jest rozkręceniem akcji, więc jakoś się trzyma norm. Przyjemne scenki intymne.

Na półkach: , , , , , , , ,

Drugi tom historii Andrew i Aubrey za mną, ale to co się tam dzieje, nie raz sprawiło, że wstrzymywałam oddech albo z zachwytu albo ze smutku.

Andrew nadal pamięta o swoich demonach przeszłości. Zwłaszcza, że nagle bez żadnej zapowiedzi wraca jego żona i mu o wszystkim przypomina.

Nadal także pamięta o tym, że Aubrey go okłamała i choć stara się wyrzucić ją z głowy, nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytana jednym tchem, zaraz po poprzedniczce. Dobra na leniwe popołudnia.

w sam raz na wieczór, aby się odstresować, zrelaksować

"Niewinna" jest drugą częścią Domniemania niewinności. Andrew wierzy tylko w uczciwość, nie toleruje oszustwa. Aubrey go oszukała jednak on nie potrafi z niej zrezygnować. Na domiar złego, przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, mężczyzna ukrywa ją przed wszystkimi. Co tak naprawdę ukrywa Andrew?

Książka ma zaledwie 120 stron, nie zdążysz zacząć czytać a już musisz...

bardzo fajna

Polecam! Zdecydowanie za krótka! Ale w sam raz żeby przeczytać całość wieczorem przed snem... Chyba że będziesz ciekawa co dalej? Wtedy do rana zdążysz skończyć serie :D

Książka jest kontynuacją losów Andrew i Aubrey. Jak dla mnie jest to typowy erotyk. Ciągle są sceny seksu. Czasami aż nierealne. Brak jakiejś akcji, dialogi kiepskie, chociaż czasami jakieś cenne riposty, mozna sie posmiać. Czyta się lekko. miło i przyjemnie. Strony lecą niewiadomo kiedy. Czekam na 3 część i na finał histori bohaterów.

👉Andrew jest wziętym, bezwzględnym i całkowicie szczerym adwokatem. Po trudnej sytuacji z przeszłości nie ma ochoty na związki, więc noce spędza z kobietami poznanymi przez stronę do wymiany doświadczeń dla prawników. W pewnym momencie odzywa się do niego Alyssa z prośbą o pomoc. Ich relacja zatrzymuje się na przyjaźni, gdyż Alyssa nie chce się z nim nawet spotkać. Pewnego...

2 083
  • 2018