Zapomniany bibliocyd. Szkice o ludziach i książkach w czasach stalinizmu

Okładka książki Zapomniany bibliocyd. Szkice o ludziach i książkach w czasach stalinizmu
Andrzej Dróżdż Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia (tom 30) historia
historia
Bibliotheca Iagellonica. Fontes et Studia (tom 30)
Księgarnia Akademicka
2017-01-01
2017-01-01
Historia XX wiek Komunizm Stalinizm Bibliocyd PRL Książka w ZSRR Książka w PRL Cenzura

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wspomnienia legionisty, kapitana artylerii konnej, uczestnika pięciu wojen Tadeusz Saryusz Bielski, Andrzej Dróżdż
Ocena 8,0
Wspomnienia le... Tadeusz Saryusz Bie...
Okładka książki More After More: Essays Commemorating the Five-Hundredth Anniversary of Thomas More’s Utopia Verena Adamik, Anna Boguska, Anna Bugajska, Gregory Claeys, Anna De Vaul, Andrzej Dróżdż, Sven Dwulecki, Mariusz Finkielsztein, Justyna Galant, Barbara Klonowska, Michał Kłosiński, Krzysztof M. Maj, Miłosz Markocki, Marcello Messina, Lucas Misseri, Ksenia Olkusz, Michał Palmowski, Aleksandra Paluch, Iwona Sowińska-Fruhtrunk, Piotr Stasiewicz, Łukasz Stec, Peter G. Stillman, Rafał Szczerbakiewicz, Tomasz Szymański, Marcin Tereszewski, Eleni Varmazi, Maja Wojdyło
Ocena 0,0
More After Mor... Verena Adamik, Anna...