Stare cynowe smutki

Glen Cook Cykl: Detektyw Garrett (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction 272 str.
Old Tin Sorrows
Mag
fantastyka, fantasy, science fiction

Old Tin Sorrows
Mag
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Zaczynam zauważać regułę,że parzyste tomy o Garrecie są dużo słabsze od nieparzystych. Po świetnym 3 tomie,mamy znów spokojniejsze lekturę,której akcja toczy się praktycznie w jednym miejscu. Tym razem 98% treści to rzeczywiście kryminał,ale akcja praktywnie toczy się od jednych zwłok do kolejnych,to trochę mało jak wciągającą książkę. Gdyby nie udział czarnego elfa,wiało...

Książka super lubię książki z detektywem Garrettem Jedna z moich ulubionych

Dobra intryga, napędzająca się akcja, tajemnicze morderstwa, stary dom z tajemnicami. W dobrym kryminale czytelnik dowiaduje się kto był mordercą na końcu. Oczywiście. Zaś tutaj jest o tyle ciekawiej, że we wszystko mogą być jeszcze zamieszane duchy, upiorce, magowie i kto wie co jeszcze. Powoduje to oczywiście skomplikowanie fabuły, ale w sposób, który poniekąd mruga do...

Dziwnie jest zaczynać serię od czwartego tomu. A jeszcze dziwniejsze jest to, że nieznajomość poprzednich części w żaden sposób nie wpływa negatywnie na czytanie. Także z dużą dozą satysfakcji mogę powiedzieć, że Detektyw Garrett (notabene bez szarego prochowca) od dzisiaj plasuje się w dziesiątce moich ulubionych prywatnych detektywów (tom pierwszy już zamówiony).

Książka...

Cóż książka naprawdę fajna, jeśli przebrnie się początek. Ja zaczynałam "...Cynowe Smutki" trzy lub cztery razy, ale było warto.

Książka męcząca i trochę dziwna. Niekiedy wątek się rozkręcał i książka zaczynała być naprawdę ciekawa, ale potem znowu stawała się nudna. I tak w kółko. Ale trzeba przyznać, że pomysł na książkę był naprawdę ciekawy, ale wykonanie już nie tak dobre.

Dyskusje

• Fantastyka
  • Fantasy
  • Do kupienia
  • E-book
  • 2012
  • 2009

Dodaj cytat z książki Stare cynowe smutki