Trening mentalny. Psychologia sportu w praktyce.

Maciej BehnkeKarolina Chlebosz Wydawnictwo: Inne Spacery nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Inne Spacery
psychologia sport trening mentalny
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychologia sport trening mentalny

Książka jest cenną nowością na polskim rynku wydawniczym. Może być przydatna zarówno dla zawodników, jak i trenerów oraz psychologów.
Więcej na jej temat można przeczytać w mojej recenzji, pod adresem: http://joannakotek.pl/recenzja-ksiazki-trening-mentalny/

• Sport
  • 2020
  • Nie ma w Wimbp
  • Bieganie/Pływanie/Sport
  • Ex libris
  • Poradniki
  • Self Mastery
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Trening mentalny. Psychologia sportu w praktyce.