Trening mentalny. Psychologia sportu w praktyce.

Okładka książki Trening mentalny. Psychologia sportu w praktyce.
Maciej BehnkeKarolina Chlebosz Wydawnictwo: Inne Spacery nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Inne Spacery
2017-04-24
2017-04-24
psychologia sport trening mentalny

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , , ,

Cóż ja mogę napisać o tej książce... podchodziłem dwa razy do niej. Nie dlatego,że była zła. Miałem niemoc czytelniczą...
Ale do rzeczy. Bardzo rzetelnie i przystępnie przedstawiona teoria psychologi sportu oraz bardzo wiele ćwiczeń praktycznych. Dodatkowo jest to okraszone różnymi historiami z życia sportowców a każdy rozdział jest podpisany ciekawym cytatem.
Mamy tu...

Książka jest cenną nowością na polskim rynku wydawniczym. Może być przydatna zarówno dla zawodników, jak i trenerów oraz psychologów.
Więcej na jej temat można przeczytać w mojej recenzji, pod adresem: http://joannakotek.pl/recenzja-ksiazki-trening-mentalny/

• Sport
  • Self Mastery
  • 2020
  • Bieganie/Pływanie/Sport
  • 01 Posiadam
  • Ex libris

Dodaj cytat z książki Trening mentalny. Psychologia sportu w praktyce.