Im mniej, tym więcej

Joshua Becker poradniki 288 str.
The More Of Less. Finding the Life You Want Under Everything You Own

Znak
poradniki
rozwój osobisty psychologia minimalizm

Porównaj ceny i

Książka o minimaliźmie, który ze względu na coraz większe moje zainteresowanie temtyką less/ zero waste wiąże się z tym ruchem. Autor przedstawia czytelnikowi swoją drogę do życia minimalistycznego. Pozycja ciekawa, ale bardzo ogónikowa. Zabrakło mi konkretnych rad, pomysłów.

Minimalizm czyli sztuka oddawania się temu co dla nas najważniejsze w życiu.
Jest to moja pierwsza lektura dotycząca minimalizmu.
Znajdziemy w niej bardzo wiele porad, o tym jak zacząć krok po kroku wprowadzać zasady minimalizmu na wielu płaszczyznach swojego codziennego życia. Część z nich dla mnie jednak nie do przejścia i bardziej preferuję równowagę w codziennym...

Bardzo ciekawa książka w temacie minimalizmu. Nie skupia się jedynie na ograniczaniu liczby posiadanych przedmiotów dla samego ograniczania ani na konkretnych metodach (chociaż o tym też jest mowa), ale raczej na korzyściach płynących z minimalizmu i na tym, co Twoje życie może zyskać dzięki minimalizmowi. Polecam!

Uwielbiam ideę minimalizmu i już samo czytanie na ten temat, powoduje że czuje się lepiej. Z tej książki pozapisywałam sobie kilka fragmentów i rad, będę do nich wracać co jakiś czas bo sam tekst książki bardzo szybko wyleciał mi z głowy.

Dla osób wkraczających w świat minimalizmu, książka będzie w sam raz. Sporo porad, jak "odgracić" dom, życie i umysł. Natomiast osoby, które mają już za sobą książki o podobnej tematyce, mogą poczuć się zawiedzione, bo nie znajdą tu nic nowego.

Książka, dzięki której wyzwoliłem się z potrzeby posiadania więcej.

Hmm,powiem krótko: zabiorę się ostro za wyrzucanie, oddawanie, porządkowanie rzeczy w domu i będę obmyślała, jak zarządzać swoim czasem.

Odważę się wyrazić opinię, że każdy, dosłownie każdy dorosły człowiek, a może nawet takie przed 18tką powinien zapoznać się z teorią minimalizmu.
Lansowany idotyczny przekaz mieć, mieć, mieć niszczy nasze społeczności jak rak. Destabilizuje, ogranicza.
Jedna z lepszych książek jakie czytałem.
polecam szczerze nie tylko przeczytać ale i wdrażać w życie

Był pastorem, jest światowej sławy blogerem. Ma umiejętności przemawiania do tłumu. I ma coś do powiedzenia.
Książka Joshua Beckera jest niesamowicie ciepła, bo nie wiem jak inaczej można to określić. Zmotywowała mnie do kolejnego podejścia do posiadanych "dóbr" z jej cudownym pytaniem - KIEDY OSTATNI RAZ MIAŁEŚ TO W RĘKU?
Żadnego gadania o emocjach wobec sukienek, czy...

Super książka, autor ukazuje prawdziwe oblicze minimalizmu. Rady zaprezentowane w książce są proste, znajdzie się też kilka świetnych cytatów. Polecam z całego serca, pozycja dla każdego kto nie czuję się szczęśliwy ze swojego życia.

Dyskusje

• 2018
  • Poradniki
  • 2017
  • 2019
  • Minimalizm

Dodaj cytat z książki Im mniej, tym więcej