Szczęśliwa gwiazda

Okładka książki Szczęśliwa gwiazda
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hutton (tom 4) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hutton (tom 4)
Sezon na miłość
The Texas Ranger
HarperCollins Polska
2016-12-29
2007-01-01
Wiktoria Mejer
literatura dla kobiet miłość romans uczucie śledztwo skandal

Okładka książki Żona dla milionera Julianna Morris, Diana Palmer, Lee Wilkinson
Ocena 6,0
Żona dla milio... Julianna Morris, Di...
Okładka książki Utracone wspomnienia Judith McWilliams, Diana Palmer, Charlene Sands
Ocena 6,7
Utracone wspom... Judith McWilliams, ...

Seria: Long, Tall Texans - cz. 20 oraz Hutton & Co - cz. 04

Seria: Long, Tall Texans - cz. 20 oraz Hutton & Co - cz. 04

jak wszystkie książki tej autorki lekka i przyjemna. polecam na jesienne wieczory :-)

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Książka zawiera dwa opowiadania:"Szczęśliwa gwiazda"
i "Niebezpieczna pomyłka".O ile pierwsze jest dobrym
romansem z niezłym wątkiem kryminalnym,o tyle drugie
jest beznadziejne.Dlatego tylko cztery "gwiazdki".

Książka zawiera dwa opowiadania:"Szczęśliwa gwiazda"
i "Niebezpieczna pomyłka".O ile pierwsze jest dobrym
romansem z niezłym wątkiem kryminalnym,o tyle drugie
jest beznadziejne.Dlatego tylko cztery "gwiazdki".

Diana Palmer to jedna z tych nielicznych pisarek, która z powodzeniem potrafi splatać ze sobą wątek miłosny z kryminalnym, nie tracąc przy tym spójności. Tak też jest w przypadku jej powieści „Szczęśliwa gwiazda". Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, aczkolwiek momentami trzyma w napięciu.

Mówi się, że wspomnienia, czy chcemy tego czy nie i tak prędzej, czy później do nas wracają. Marc Brannon zostaje oddelegowany do poprowadzenia, wydawać by się mogło, standardowej sprawy o zabójstwo. Wydawać by się mogło, bo poszlaki prowadzą do historii z przed kilku lat, która odcisnęła na nim szczególne piętno, w sensie prywatnym, jak i zawodowym. Ponieważ historia dzieje się na granicy dwóch stanów, z ramienia prokuratury okręgowej, do sprawy zostaje przydzielona, jego była dziewczyna, a obecnie oficer śledczy, Josette. Rozpoczyna się walka z czasem, ludźmi i przede wszystkim z własnymi emocjami. Jak bohaterowie odnajdą się w nowej sytuacji, gdzie stawką jest ludzkie życie? Czy będą w stanie odrzucić swoje uprzedzenia i dawne urazy, w imię pracy zespołowej?

„Jeśli mnie tam wyślesz, powinieneś mieć złe przeczucia. Wyobrażasz sobie mnie współpracującą z Brannonem? Najpierw jemu musieliby zarekwirować naboje, a mnie paralizator.” – taka reakcja Josette na wieść o współpracy raczej nie wróży nic dobrego. Ale czy w momencie bezpośredniego zagrożenia życia, będzie w stanie zaufać mężczyźnie, który w przeszłości zrujnował jej niemal całą młodość?

„Szczęśliwa gwiazda” Diany Palmer to powieść lekka, ale zarazem trzymająca w napięciu. Nie jest to typowy harlequin, ani nie można jej zaliczyć do powieści rangi Stephena Kinga czy Alex Kava. Dialogi są proste, treść spójna, bez współczesnej wielowątkowości. Czytając tę książkę, nie wytężysz przesadne swojego umysłu, ale jeżeli ktoś lubuje się w takiej tematyce, to jak najbardziej polecam. Polecam tym kobietom, które lubią umilić sobie czas wakacyjnego opalania, jakąś prostą, banalną fabułą.

1937

Na półkach: , , , , , ,

Kolejne połączenie książek już dawno wydanych-tym razem to:
-Żar południa
-Szczęśliwa gwiazda

Kolejne połączenie książek już dawno wydanych-tym razem to:
-Żar południa
-Szczęśliwa gwiazda

Romans z wplecionym we fabułe wątkiem kryminalnym :). Książka mi sie podobała :). Lekka i szybko się czyta :)

Diana Palmer potrafi pobudzić zmysły,kobieta zna się na tym!Pomyślcie,pisać romanse np.z domieszką kryminału,coraz to nowe,to nie byle co.Pewnie powlekanie fabuły,to rzecz stała i niezmienna,ale liczą się emocje wywołane w trakcie,od zwykłego zaciekawienia nawet po palącą nudę.

Nie wiem jak się "dobrać" do tej książki...Jak dla MNIE za bardzo naiwna,że miałam ochotę kogoś zdzielić po głowie,albo Josette(jeny niewinność nie oznacza głupoty)albo Marca(facet,upokorzyłeś tą dziewczynę tyle razy,że przysłowie-miłość jest ślepa,pasuje jak ulał).

Pani prokurator i Strażnik w wojnie mafijnych i politycznych porachunków,próbują zakopać topór przeszłości i stworzyć coś więcej niż żar,niepewność i strach.

Strażnik Teksasu,którego nauczyłabym,że najpierw się myśli,a później kłapie jęzorem!

Pani prokurator,do której miałam ochotę krzyknąć - Hej Jose wskakuj do wozu,,spadamy stąd!:)

Dodaj cytat z książki Szczęśliwa gwiazda