Szczęśliwa gwiazda

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hutton (tom 4) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
The Texas Ranger
Wiktoria Mejer
Sezon na miłość
literatura dla kobiet miłość romans uczucie śledztwo skandal

Piękna historia! Polecam!

jak wszystkie książki tej autorki lekka i przyjemna. polecam na jesienne wieczory :-)

Kolejna uwielbiana przeze mnie pisarka. Jej książki opisują niezwykłą historię, piękną parę i miłość. Polecam.

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

2052

Książka zawiera dwa opowiadania:"Szczęśliwa gwiazda"
i "Niebezpieczna pomyłka".O ile pierwsze jest dobrym
romansem z niezłym wątkiem kryminalnym,o tyle drugie
jest beznadziejne.Dlatego tylko cztery "gwiazdki".

Diana Palmer to jedna z tych nielicznych pisarek, która z powodzeniem potrafi splatać ze sobą wątek miłosny z kryminalnym, nie tracąc przy tym spójności. Tak też jest w przypadku jej powieści „Szczęśliwa gwiazda". Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, aczkolwiek momentami trzyma w napięciu.

Mówi się, że wspomnienia, czy chcemy tego czy nie i tak prędzej, czy później do nas...

1938

Na półkach: , , , , , ,

Kolejne połączenie książek już dawno wydanych-tym razem to:
-Żar południa
-Szczęśliwa gwiazda

Romans z wplecionym we fabułe wątkiem kryminalnym :). Książka mi sie podobała :). Lekka i szybko się czyta :)

Diana Palmer potrafi pobudzić zmysły,kobieta zna się na tym!Pomyślcie,pisać romanse np.z domieszką kryminału,coraz to nowe,to nie byle co.Pewnie powlekanie fabuły,to rzecz stała i niezmienna,ale liczą się emocje wywołane w trakcie,od zwykłego zaciekawienia nawet po palącą nudę.

Nie wiem jak się "dobrać" do tej książki...Jak dla MNIE za bardzo naiwna,że miałam ochotę kogoś...

• Diana Palmer
  • Romans
  • Harlequin
  • 2013
  • Long Tall Texans
  • Kryminał

Dodaj cytat z książki Szczęśliwa gwiazda