Pensjonat Maggie

Okładka książki Pensjonat Maggie
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

a wygodny ?
skąd
od znajomej z LC
moja opinia
Detektyw,to zawsze oznacza dobrą powieść.Zwłaszcza ,detektyw co umię oczarować dziewczynę.
Bardzo sympatyczna miła i chwilami zabawana powieść.
Na szybkie,czytanie.Miły uśmiech i radosne zakończenie.

Liczyłam na wciągająca i intrygującą historię, a książka okazała się aż nazbyt przewidywalna. Detektyw zakochany w Maggie, kobiecie, która go "zatrudniła" i to od pierwszego wejrzenia - jakież to banalne. Cała intryga, z góry przewidywalna, zwłaszcza co do zleceniodawcy. I przytłaczający starsi "opiekunowie" Meaggie.
Niemniej książka bardzo w stylu Pani Krentz...

Pensjonat Maggie - to miejsce gdzie trafia prywatny detektyw Josh January. Prowadząc sprawę dziwnych nieszczęśliwych wypadków w pensjonacie, zakochuje się w jej właścicielce.
Prosta historia, dobrze napisana, szybko się czyta :) Polecam!

To nie jest to co tygryski lubią najbardziej w książkach J.A Krentz. Jest wręcz słaba, nudna i o niczym. Nie dzieje się nic ciekawego. Szybko się ją czyta, zupełnie nie trzeba myśleć przy niej. Dobra na wieczór i chwilę odprężenia.

Jak większość powieści Jayne Ann Krentz, także ta bardzo mi się podobała. Choć od razu domyśliłam się, kto stoi za tajemniczymi wypadkami w pensjonacie, to z przyjemnością czytałam do końca. Chociaż wątek romansowy można by było nieco skrócić :)

Szybko sie czyta te historie przystojnego detektywa i właścicielki pensjonatu. Jest romans, jest intryga i co najważniejsze jest dobre zakończenie :)

Wybrałam tę książkę po okładce, czego zazwyczaj nie robię. Strasznie mnie zainteresowała i przypomniała wakacje, które właśnie rozpoczęłam. W oddali jest piękne morze, które uwielbiam i, które sprawia, że się wyciszam i zapominam o tym co w okół mnie się dzieje. Myślę, że dlatego ją wybrałam i nie żałuję. Oprawa jest miękka. Książka jest formatu kieszonkowego, więc jest...

Bardzo podobała mi się treść, coś odmiennego od typowych romansów, które normalnie czytam. Od chwili gdy się dowiedziałam, że Clay zajmuje się nieruchomościami wiedziałam, że on za tym stoi :P

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1916

Josh January jest prywatnym detektywem. W czasie ostatniej akcji został mocno poturbowany. Jego wspólnik proponuje mu na jakiś czas zając się jakąś prostą sprawą niewymagającą od niego za wiele wysiłku. W zamian za śledztwo zapłatą jest miesięczny pobyt i wyżywienie w spokojnym i cichym miasteczku.

Margaret Gladstone jest właścicielką odziedziczonego pensjonatu po ciotce...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna książka. Szybko się czyta:)

• 2013
  • Romans