Teraz i zawsze

Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: MacGregorowie (tom 5) literatura obyczajowa, romans
For Now, Forever
MacGregorowie (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
2014-11-21
Jan Kabat

Czytając kolejno twórczość Nory Roberts trudno powiedzieć, że ta książka jest bardzo zaskakująca. Chociaż pomysł na fabułę (początek i koniec) nie został przez autorkę wcześniej użyty.
Lekka i przyjemna lektura, szybka do przeczytania, delikatnego wzruszenia się, uśmiechnięcia i pójścia dalej ;)

Naiwne to było strasznie. Kochali się, kłócili, gdy doszli do wniosku, że nie mogą bez siebie żyć, waśnie miedzy nimi ustały. Bardzo żałuję, że nie żyję na kartach powieści nory Roberts. Moje życie byłoby wówczas dużo łatwiejsze a poziom kortyzolu we krwi znacznie mniejszy.

Nie lubię oceniać tych książek powieści jak są dwie w jednym.. W tym przypadku pierwsza dobra, fajnie się czytało, druga natomiast przypomina historię miłości, która była przedstawiona w części zatytułowanej Rebelia..

Jak zawsze niezawodna Nora Roberts, jak zawsze miłość z domieszką złości, jak zawsze bohaterowie z ikrą i charakterem :)

• Nora Roberts
  • Romans
  • Chcę w prezencie
  • Ebooki
  • 2013

Dodaj cytat z książki Teraz i zawsze