Smak zemsty

Okładka książki Smak zemsty
Penny Jordan Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
HarperCollins
2012-03-16
2012-03-16
miłość zdrada namiętność romans Jordan

więcej Więcej

Nooo wciągnęłam się. Książkę czyta się lekko. Przyjemnie spędziłam wieczór. Postacie Silver i Jakie'a bardzo na plus: nie marudzą, nie jęczą, nie zdradzają.
Ogólnie polecam <3

Historia niby mało skomplikowana, a rozciągnięta na ponad 500 stron. Jak dla mnie za dużo powtórzeń i kręcenia się w kółko. Cała przemiana i plan głównej bohaterki traci sens na 10 stron przed zakończeniem. W dwóch słowach - lekkie rozczarowanie.

Myślałam, że to będzie zwykłe romansidło, ale mile się rozczarowałam...Autorka snuje naprawdę ciekawą historię o miłości, a potem zemście Geraldine Frances do swojego kuzyna.

Będąc w bibliotece zauważyłam na półce powieść "Smak zemsty" dlatego wzięłam ją okładka bardzo zaintrygowała i zaciekawiła mnie.
Historia opowiada o głównej bohaterce która po dramatycznych przeżyciach traci ukochanego postanawia się później zemścić planuje zemstę.
Penny Jordan to wspaniała autorka powieści moja ulubiona bardzo ją doceniam,wielki szacunek mam do jej...

"Śmierć jest najlepszym przypomnieniem, jak ulotne są wszystkie radości życia."

"Smak zemsty" Penny Jordan, choc z poczatku prawie mnie rozczarowala, nigdy bym nie przypuszczala, ze mnie wciagnie tak bardzo po kilkunastu nastepnych, przeczytanych stronach. Ksiazka absolutnie nie o takiej tematyce jaka czytuje, jednak ostatnio zaczelam czytac ksiazki polecane mi przez inne osoby. W ten sposob w moich rekach znalazl sie romans Penny Jordan. Coz moge...

Temat fajny nawet, ale wykonanie takie sobie. Ciężko było się wczytać, później już z górki. Ale zakończenie fatalne.

Myślałam, że przeczytam wakacyjną, letnią, kobiecą i atrakcyjną książkę. Niestety, nie potrafię nic dobrego o niej napisać . Postaci zbyt jednoznaczne, przewidywalne. Podobnie zdarzenia powtarzalne, naiwne. Bardzo rzadko mi się zdarza abym opuszczała całe akapity.
Nie polecam.

Opowieść o wielkiej przemianie jakiej można doznać gdy traci się wszystko na czym ci zależy. Taki los spotyka Geraldine Frances Fitzcarlton traci ojca i cały swój okazały majątek. staje się sierotą pozbawioną domu i bliskich. Postanawia obrać zemstę na mordercy ojca i tym samym oszuście który pozbawił jej rodzinnych bogactw. Sam sprawdź czy sprawiedliwości stanie się zadość.

Od ponad dwóch lat Silver ma tylko jedno pragnienie - chce zemsty. Aby móc jej dokonać przeszła długą drogą, naznaczoną wieloma cierpieniami. Zmieniła swój wygląd, tożsamość, ale jeszcze większa zmiana dokonała się w jej osobowości. Czy jednak w decydującej chwili nie zabraknie jej odwagi?

Sądząc po opisie, myślałam, że wątek zemsty będzie głównym wątkiem. Owszem, wokół...

• 2014
  • 2017
  • 2013
  • 2012
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Smak zemsty