Kup teraz - 9 ofert w cenie od 21.44 zł do 58.36 zł

Miłosne wyzwanie

Sabrina Jeffries Wydawnictwo: BIS Cykl: Diablęta z Hallstead Hall (tom 3) literatura obyczajowa, romans
How Too Woo A Reluctant Lady
Karolina Zaremba
BIS
romans miłość wyzwanie tajemnica
How Too Woo A Reluctant Lady
Diablęta z Hallstead Hall (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Karolina Zaremba
romans miłość wyzwanie tajemnica

Książkę polecam dla tych czytelników, którzy lubią romanse historyczne za ich niespodziewane zwroty akcji, zabawne sytuacje …oraz pełne pikanterii zaloty bohaterów.

Przyjemnie sie czyta. Wybor meza Minervy pokazany poprzez ukazanie wydarzen z przeszlosci plus odbrobina tajemniczego zycia Gillsa

Świetna, przygodowa książka...

Autorka wkroczyła na wyższy poziom - brawo! Postacie niesamowicie rozbudowane, intrygujące, tajemnicze. Akcja - niesamowita! Ciekawa, zaskakująca.

Ale po kolei...

Lady Minerva Sharpe to kobieta nieznosząca sprzeciwu. Gdyby ktoś ją do czegoś próbował zmusić, nic by nie wskórał, jeśli ona sama by tego nie chciała. Autorka powieści ma swoje zdanie, którego zawsze uparcie...

Polecam.

Minerva... Czy tylko mnie skojarzyła się z pewną surową profesorką z serii o Harrym Potterze? :P Ale poza imieniem nie ma nic wspólnego ze swoją imienniczką. Jest dzika jak kotka, niepokorna i lubiąca chodzić swoimi drogami.

Minerva pisze książki, romanse. W każdym z nich przewija się czarny charakter, szpieg i kanciarz, bohater wzorowany jak wszyscy myślą na jej...

Główna bohaterka to piękna, zarozumiała, zadziorna Minerwa bardzo tajemnicza i cudowny, przystojny, męski Giles....wyjątkowa para...Zaczęłam od trzeciej części czytać ten romans, akurat tylko ta część była w bibliotece, nie zawiodła mnie, wręcz zaskoczyła pozytywnie.
Jest to super romans, na miły wieczór dla odprężenia.

Na półkach: , , , , ,

I: 17 wrzesień 2017
II: 29 marzec 2020

Książkę czytałam z zaciekawieniem co będzie dalej.Polecam na długie wieczory

Odłożyłam serię na jakiś czas na półkę i trzecią część czytało się rewelacyjnie.

• Romans historyczny
  • Romans