Szlachetne serce

Susan Anne Mason Wydawnictwo: Dreams Cykl: Mieć odwagę, by marzyć (tom 2) literatura piękna
Worthy heart
Anna Pliś
Dreams
Worthy heart
Mieć odwagę, by marzyć (tom 2)
literatura piękna
Anna Pliś

„Szlachetne serce” to drugi tom trylogii „Mieć odwagę by marzyć”. Głównym bohaterem książki jest Adam, najstarszy potomek rodziny O'Learych. Na pierwszy plan wysuwa się również historia Aurory – porzuconej w pierwszej części przez Gila. Do Ameryki przypływają również brat i siostra Rylana. Autorka przedstawia w tej części zawiłe losy bohaterów. Książkę czytało mi się...

Tom 2 lubię to.Mogę napisać.Bardzo fajna powieść ,uwaga 1 wojna się zaczęła.Jest powrót do Irlandii.
Jedna z dziewczyn.Chcę być pielęgniarką.Super.

Drugi tom cyklu "Mieć odwagę by marzyć" autorstwa Susan Anne Mason zatytułowany "Szlachetne serce" dostarczył mi zdecydowanie więcej emocji i wzruszeń niż część pierwsza. Przyzwyczaiłam się chyba do dość schematycznego stylu autorki i w pewnym stopniu zaakceptowałam pomijanie opisów krajobrazów i otoczenia, których w tej opowieści po prostu nie ma. Nie powiem, że mi ich nie...

Drugi tom cyklu podobał mi się bardziej od poprzedniego. Adam, który w poprzedniej części jest raczej negatywną postacią tu zmienia się całkowicie. Staje się innym człowiekiem. Powieść "wciągająca" pomimo przewidywalności. Ciekawe co przyniesie kolejny tom.

Drugi tom sagi "Mieć odwagę, by marzyć". Podobnie jak pierwszy tom porywa od pierwszych minut czytania:)
Tym razem na pierwszy plan wysuwa się zapomniany potomek rodu Adam oraz porzucona przez Gila w pierwszej części Aurora. Dwa de facto czarne charaktery, które powodują wiele zamieszania. Jednak czym głębiej w akcję tym pojawia się iskra nadziei, że te dwie postacie mogą...

Kolejna część cyklu "Mieć odwagę by marzyć", to dalsza cześć losów poszczególnych członków rodziny O'Learych i nie tylko. Czyta się równie dobrze jak część pierwszą. Też taka trochę bajeczka.

Na półkach: , , , ,

Druga część powieści bardzo interesująca,wspaniali,pozytywni bohaterowie.Naprawdę piękna,mądra książka.

„Szlachetne serce” to drugi tom cyklu „Mieć odwagę, aby marzyć”. Akcja rozpoczyna się trzy lata po wydarzeniach opisanych w „Irlandzkich Łąkach”. Bohaterki poprzedniej części grają drugie skrzypce, zwłaszcza Brianna została usunięta w cień. Trochę szkoda, bo bardzo ją polubiłam. Tym razem akcja koncentruje się wokół Adama O’Leary (najstarszego brata Colleen i Brianny) oraz...

Jestem w rozterce, bo nie wiem która część jest najlepsza. Chyba do Adama mam słabość :)

Jeśli czytaliście pierwszą część, przy drugiej na pewno się nie zawiedziecie. Jest dużo bardziej wciągająca, niż pierwsza. Pogmatwane losy bohaterów wciągają coraz bardziej i sprawiają, że ciężko rozstać się z książką, gdy ukazują się ostatnie strony. Może jestem staroświecka, ale polecam. Ja czytałam to z prawdziwą przyjemnością.

Dyskusje

• 2018
  • Romans
  • Przeczytane w 2018
  • Przeczytane 2018
  • 2019
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Szlachetne serce