Zombie

Rozwiązanie zostawia lekki niedosyt, można trochę to wcześniej rozwikłać. Niemniej jednak czyta się wyśmienicie. Mnóstwo książek w kolejce a nie mogę oderwać się od Pana Wojciecha.

Druga część serii gliwickiej. Poznany wcześniej prywatny detektyw Dawid Wolski, prokurator Adam Górnik jeszcze kilka postaci dosyć charakterystycznych, a przede wszystkim połączonych szkołą podstawową i tym co w tamtych czasach się działo. Dobrze skonstruowana sprawa dotycząca zabójstwa dziewczynki, ale również dawno temu nastolatka. Strona po stronie akcja wartko się...

Dobry, wciągający a przede wszystki warty przeczytania kryminał. Polecam

Niesamowicie wsiąga, dla mnie dodatkowo wyjątkowa bo akcja dzieje się w moim mieście i wszystkie miejca z książki znam. Trochę ciężko wyborazić mi sobie sytuacje żeby w Gliwicach w jednym miejscu zbrodni znaleziono 4 trupy ale w książce wszystko jest możliwe.

Rano wzięłam czytnik do ręki, żeby dokończyć czytanie i okazało się, że wczoraj siedziałam do oporu i jednak skończyłam :D A ręce same dziś wyciągnęły się po więcej.

Jak dla mnie zdecydowanie lepsza od części pierwszej, głównie ze względu na fakt, że Dawida jest tu odczuwalnie mniej. Podzielenie akcji na część Dawida i część Adama stanowi fajny zabieg. Pomysł na akcję -...

Wojciech Chmielarz - ZOMBIE [2] CYKL GLIWICKI

Spoiler alert!!!

Ostatnia pozycja na szczęście z cyklu gliwickiego. Kolejny udział niby prywatnego detektywa Dawida Wolskiego w śledztwie.
Śledztwo jest wielowątkowe. Prokurator, który skrywa tajemnicę.

Postacie z którymi mi się trudno utożsamić Dawid Wolski - debil polskiego detektywizmu, więcej szczęścia niż rozumu. Za...

Moje pierwsze spotkanie z panem Chmielarzem przebiegło dobrze.

Świetny

Moja pierwsza książka tego autora - szybko się czytało, ale ogólnie to mnie nie zachwyciło. Tytuł chwytliwy, pomysł całkiem fajny, ale słabo poprowadzony. Treść przewidująca, mało odkrywcza, bohaterowie sztywni, żadna postać mnie nie zainteresowała. Myślę, że można było to lepiej napisać.

Rewelacyjna kontynuacja "Wampira"! Prokurator Adam Górski daje nam się tutaj polubić - albo przynajmniej odrobinę zrozumieć, pierwszej klasy dupek (powinien to sobie wypisać na wizytówce) detektyw Dawid Wolski zbiera zęby z chodnika dokładnie tyle razy ile sobie na to zasłużył, a główny czarny charakter tego tomu potrafi zaskoczyć i nieźle namieszać!
"Wampir" i "Zombie" jak...

Dyskusje

2 191