The Secret of Nightingale Wood

2016-10-06
2016-10-06
9781910655030
I wojna światowa

Niesamowicie klimatyczna książka, nawiązująca do najlepszej tradycji takich 19-to wiecznych powieści, jak "Tajemniczy ogród", "Mała księżniczka" czy też "Przygoda przyjeżdża pociągiem" Nesbit: pięknie napisana, wciągająca, trzymająca w napięciu do ostatniej chwili, w sumie dla czytelnika w każdym wieku.
Nie sądziłam, że w moim wieku mogę się wzruszyć do łez współcześnie napisaną historią, w dodatku debiutem... Wielkie brawa dla tej pani!

Nie sądziłam, że w moim wieku mogę się wzruszyć do łez współcześnie...

Dodaj cytat z książki The Secret of Nightingale Wood