Książka do zrobienia

literatura dziecięca

Oficjalne recenzje i

To JEST książka!

[ 3 ] Link do recenzji

Książka co najmniej nietypowa. Ogromny format, większy niż A4. Gramatura arkuszy stron to ok. 120 g/m^2. Zamiast normalnego grzbietu książki, widoczne są wiązania poszczególnych arkuszy. Zawartość stronnic jest dość artystyczna. Niewiele treści , dwa-trzy zdania na stronę i dużo grafik, rysunków lub pustego miejsca. Ogólnie bardzo ciekawa książka, lecz tylko wizualnie. Co...

• Chcę w prezencie
  • Książki o książkach
  • Tylko fragmenty / odrzucone
  • Ruszyły w świat
  • Michał Nogaś - Książki Dnia
  • Mocak
  • Grafika!
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Książka do zrobienia